Wpis z mikrobloga

Mam beke z ludzi na tagu, którzy nie potrafią powiązać ze sobą pewnych faktów. Myślą, że typ znalazł się u Konona z choinki. Pewnie nie ogarneliście też, że Jacek to wielokrotnie wspominany Jerry o imieniu Jarek. Wielokrotnie wspominał, że ma syna o imeniu Kuba, że przyjdzie i w różnych kontekstach się tam przewijał. Także na logikę "Jacek" miał już dośc wydzwaniania Konona i katowania mu łba przez ryżego psychopate i wysłał tam syna żeby miec spokój.

#kononowicz #szkolna17
  • 44
  • Odpowiedz
@ACE41: A co ja moge siedzac 400km od tego burdelu. Moge to co ty robic i na logike przyjac rozne rzeczy. Mógłbym napisac na fb do zony jarka czyli matki kuby, ale nie pisuje na trzezwo takich rzeczy do obcych a i tak by mi kazali #!$%@? z takimi pytaniami ode mnie jakiegos obcego frajera uj wie skąd. ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@ACE41: Jacek to Mexicano w przebraniu, dlatego mówią czasami na niego Jarek. A ty o wszystkim wiesz i piszesz takie posty, żeby ludziom namieszać w głowach i żeby nie poznali prawdy. Ahaaa, przejrzałem cię!
  • Odpowiedz
@SVETER: No to widzisz negujesz wszystko ,a w zamian nie masz żadnego kontrargumentu . Także wychodzi jałowa dyskusja. Prawda nigdy nie wyjdzie na jaw jak wiele śmierdzących rzeczy związanych ze Szkolną od czasu przybycia dorobkiewiczów.
  • Odpowiedz
No, bo jak to brzmi? Instaluje syna na szkolnej. No normalny ten jarus nie jest, ale nie az taki #!$%@?. Jakies prawdy jednak wychodzą czasem. Kubus czy tam Dawid czy Eugeniusz jak kto woli sam sie pokaże predzej czy pozniej, albo pizgnie mu ktos zdjecie. Mógłbym porównać glosy, ale po pierwsze filmiki z humorkiem nie udostepnia filmow tylko puszcza live a tam byl Jacek jarek z synem kubą przynajmniej raz, a po
  • Odpowiedz