Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 57
@JPNyygaa: komisja ustala zwycięzcę nie na podstawie głosów tylko własnej subiektywnej opinii które słowo jest najbardziej "młodzieżowe". Parę lat temu słowem roku było odjaniepawlić na takiej właśnie podstawie i chyba wszyscy wiemy jak często jest używane te słowo.
  • Odpowiedz
@77023: Myślisz że te lewary przepuszczą coś takiego? Oni sa tak odklejeni co udowodnili w tegorocznym głosowaniu że nie dopuszczą niczego "niezgodnego z ich polityką", czyli młodzieżowe słowo roku może obrażać każdego kto jest po drugiej stronie barykady ale nikogo z ich strony ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Bardziej mi chodzilo o link do głosowania które wrzucił OP @sebsossj
  • Odpowiedz
@77023: Jak chcesz to sie w to baw, ja straciłem jakikolwiek szacunek do tego gówno PWN a dużo tego nie było. Miodek doktor honoris causa tymi samymi ustami co całował słownik języka polskiego by im napluł w mordę.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@chrominancja: to zadań sobie pytanie czy demokratycznym jest namawianie innych obywateli do głosowania na konkretną odpowiedź w referendum w którym nie wzięliby udziału gdyby nie takie nawoływanie
Tak działa demokracja stety albo niestety
  • Odpowiedz
@uzbek23: czesc. Korwin kiedys powiedzial ze demokracja jest slabym ustrojem, gdyz na wybor wladzy profesor ma taki sam wplyw jak bezdomny. Mają po jednym głosie. To sie zgadza. Ale zauważ, że można mieć wpływ na innych ludzi i właśnie jego faktyczny zasięg wpływów daje je wapólny wkład.

Co do całej afery. Czy PWN podał powód dyskwalifikacji tego słowa? Czy kręcicie imbe, dla samej imby?
  • Odpowiedz