Wpis z mikrobloga

Dziś mam dla was fotorelację z opuszczonego skansenu niedaleko Warszawy.
Posiadłość ta kiedyś należała do aktora Wojciecha Siemiona. Niestety w 2010 roku, aktor zmarł w wyniku obrażeń odniesionych w ciężkim wypadku samochodowym. Po jego śmierci skansen popadł w ruinę i stoi zapomniany po dzień dzisiejszy. Nie łatwo tu trafić nie znając wcześniej dokładnej lokalizacji. Ja odwiedziłem to miejsce jesienią, gdy liście już praktycznie opadły. Latem ciężko tu dotrzeć, bo wszystko jest mocno zarośnięte i trzeba przedzierać się przez bujną roślinność.
Tutaj utworzyłem znalezisko, tradycyjnie będę wdzięczny za wykopanie, może ktoś zwróci na ten skansen większą uwagę i uda się go odbudować.

Pozwolę sobie zawołać osoby, które plusowały mój wcześniejszy komentarz odnośnie wołania do moich kolejnych znalezisk.
@fordomaniak, @Valisar, @za57o, @Carbix, @Rzeszowiak2

Zapraszam do obserwowania mojego tagu #szaryburekfoto pod którym wrzucam zdjęcia z miejsc opuszczonych.
Mój Fanpage / Instagram
#fotografia #opuszczone #tworczoscwlasna #historia #ciekawostki #urbex #podrozujzwykopem
nightmeen - Dziś mam dla was fotorelację z opuszczonego skansenu niedaleko Warszawy.
...

źródło: comment_1606243153uHKSXvCDOcHcTHJGVh5msg.jpg

Pobierz
  • 9