Wpis z mikrobloga

@TheBloody: dlaczego nie przyszli? :) Mogli zrobić bk i nazrec się są darmo xD ja tak zrobiłem na urodzinach z---a w mc Donald i kupiłem mu na prezent płytę składankę super muza z kosza za 5 zł ale okładkę sobie wziąłem bo na niej była goła baba a on taka mina xd połowa i tak nie przyszła byliśmy we trzech xD nazarlismy się burgerów itp i zrobili mu tatuaż na
  • Odpowiedz
@posuck: @ExitMan: czasy podstawówki, 2002 rok :) rok wcześniej miał urodziny na chacie że z-----a rodzinka w domu i w---------i przy stole sucharki z mlekiem a jego babcia się pytała czy obciągnąć mi kiełbaskę ze skórki xD chodziło o jakąś g---o parówkę a my beke xd a dziadek kisił wafelki w barku obok ruskich szlugow i były gorzkie xD
  • Odpowiedz
dlaczego nie przyszli? :) Mogli zrobić bk i nazrec się są darmo xD ja tak zrobiłem na urodzinach z---a w mc Donald i kupiłem mu na prezent płytę składankę super muza z kosza za 5 zł ale okładkę sobie wziąłem bo na niej była goła baba a on taka mina xd połowa i tak nie przyszła byliśmy we trzech xD nazarlismy się burgerów itp i zrobili mu tatuaż na ryju farbą taką
  • Odpowiedz