Wpis z mikrobloga

Premiera Cyberpunka 2077 jest bardzo, dla nas, graczy, niefortunna. Mówię tu o konsolowcach.

Mamy obecnie 3 ścieżki zagrania w grę i każdy ma swoje duże minusy. Możemy zagrać na PS4, ale czy ogranie takiej produkcji na starej konsoli nie zabije nam doznań graficznych? A spadki płynności, glitche, błędy?

Jest więc opcja druga, czyli nowe konsole. Płynność powinna być zachowana, ale to nadal port ze starej konsoli. Przejść gre bez tych pięknych bajerów graficznych? To w końcu klimat ma budować te grę.

No i trzecia pozycja, nowa konsola i granie po update'cie, który poprawi grafikę. Tylko kiedy on wyjdzie? Styczeń, luty, może marzec?

Ja chyba wybiorę ostatnią ścieżkę, chociaż cierpliwość jest na wyczerpaniu.

#cyberpunk2077 #pc #konsole
grzegorz-kuczkowski - Premiera Cyberpunka 2077 jest bardzo, dla nas, graczy, niefortu...

źródło: comment_1606148090gpUIJr8f0ir1O5NbO3IDgn.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzegorz-kuczkowski: Dla osoby, która gra a nie podziwia widoki wersja na PS4 da maksimum frajdy. Pierwszy patch pewnie nie będzie mały i doszlifuje pewne rzeczy. Ja zamierzam ograć na PS4 a za rok jak zmienię na 5 to wtedy przejdę drugi raz i nie mam z tym problemu
  • Odpowiedz
@grzegorz-kuczkowski: Jestem niepoprawnym optymistą i liczę, że nextgen patch wyjdzie szybciej i będzie okrzyknięty mianem "szybszej niespodzianki", a ten termin >01.2021 to tak dla bezpieczeństwa, ale zobaczymy. Na pewno odpalam od razu.
  • Odpowiedz