Wpis z mikrobloga

#trump #usa #wybory

Sidney Powell ma ostatnio ciężkie dni. Najpierw dostało jej się od Tuckera w FOX, a teraz odcina się od niej obóz Trumpa:

Giuliani:
"Sidney Powell is not a member of the Trump Legal Team." “Sidney Powell is practicing law on her own"

Warto dodać, że Powell była osobą z otoczenia Trumpa, która najgłośniej mówiła o zorganizowanym spisku i oszustwie wyborczym na szeroką skalę.

Ciekawe, czy wynika to z tego, że obóz Trumpa zdał sobie sprawę, że to co ona biadoli nie ma poparcia w faktach i dowodach, czy też może sama Powell się zreflektowała jak bardzo się zapędziła w swoich bzdurach
  • 4
@Bartkownik: Rozumiem, że to nie jest oświadczenie obozu Trumpa i nie ma w nim cytatów, które zawarłem, tak?

Rozumiem, że 3 dni temu na słynnej konferencji prasowej, to nie Sidney Powell wystąpiła ramię w ramię z Giulianim?

Rozumiem, że Newsmax kłamał jeszcze przedwczoraj przedstawiając ją podczas wywiadu jako "member of the Trump legal team"?

Rozumiem, że to nie twitter DT, gdzie pisze
https://twitter.com/realDonaldTrump/status/1327811527123103746

W oświadczeniu Powell:
"I agree with the statement
horizontalvertical - @Bartkownik: Rozumiem, że to nie jest oświadczenie obozu Trumpa ...

źródło: comment_1606122587gHRIKwug0TKN86eMVSrTHG.jpg

Pobierz
@horizontal_vertical: oświadczenie ma na celu odcięcie się od informacji że Sydney jest prawnikiem Trumpa a on je za to placi . To co napisałeś brzmi jakby zostala wyrzucona z zespołu chociaz nigdy nie była jego częścią. Oczywiście brała udział w konferencji prasowej i będzie brać udział w następnych bo prowadzi sprawę z dotyczącą fałszerstw wyborczych odnośnie maszyn liczących głosy. Nagłówki z mainstreamu jak "zespół Trumpa odcina się od Sydney Powell" wyglądaja
@Bartkownik:

oświadczenie ma na celu odcięcie się od informacji że Sydney jest prawnikiem Trumpa a on je za to placi

To co napisałeś brzmi jakby zostala wyrzucona z zespołu chociaz nigdy nie była jego częścią.


W którym miejscu tak napisałem? Przecież wrzuciłem jedynie cytat z oświadczenia, informację podaną przez Newsmax oraz wpis z twittera Trumpa

Jeśli zespół Trumpa się nie odcina, to po co to oświadczenie dziś? Skoro nie była członkiem
horizontal_vertical - @Bartkownik: 
 oświadczenie ma na celu odcięcie się od informac...

źródło: comment_1606138417IdvN7zqD3mBiMucJgKUzBz.jpg

Pobierz