Wpis z mikrobloga

#pytanie #pytaniedoeksperta #przemyslenia #ekologia #jedzenie #warzywa #owoce #sadzonki #bekazpodludzi #ogrodnictwo #zdrowie #cebuladeals #natura # #choroszczfood
Dlaczego ludzie kupują warzywa zamiast sami hodować w domu czy ogrodzie! Przecież nie ma nic prostszego niż produkcja własnych warzyw i owoców! Np. W takiej jednej papryce albo pomidorze jest tyle nasion że można wychodować z nich conajmniej 50 sadzonek, wystarczy jakieś stare wiadro, tam nawalić ziemi ogrodowej (która kosztuje jakieś grosze w biedrze) wrzucić nasionka i postawić nawet na balkonie no i od czasu do czasu podlać! Przecież więcej czasu zajmuje wam bezczynne siedzenie na kiblu w ciągu dnia, niż posadzenie takich roślinek! Chciałbym żebyście przynajmniej rozważyli moje dywagacje, to naprawdę proste i tanie, i może wtedy życie na naszej planecie chociaż trochę się polepszy i będzie mniej tego całego syfu w przyrodzie... Pozdrawiam cieplutko! ()ʕʔ

DziecizChoroszczy - #pytanie #pytaniedoeksperta #przemyslenia #ekologia #jedzenie #wa...

źródło: comment_1606095730xeShnVpZxA8t267qDMehLA.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Dzieci_z_Choroszczy: kiedyś też byłem taki naiwny jak Ty i posadziłem sobie paprykę swojom, myśląc że oszukam system i będę mieć pampryke za darmoszkę. A tu taki chui.
Okazało się, że 99% czasu kiedy potrzebowałem papryki, to jej nie było, bo jeszcze nie wyrosła i musiałem ją i tak kupować w sklepie. A jak już dojrzała, to miałem w jednej chwili bardzo dużą ilość papryki na raz i nie miałem co z
Glacial - @DziecizChoroszczy: kiedyś też byłem taki naiwny jak Ty i posadziłem sobie ...

źródło: comment_1606129908qLGmuu149OV9wpqgLcKYMH.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz