Wpis z mikrobloga

Na stronce ROTOWORLD sporo takich zajebistych informacji jak statystyki i informacje o kontuzjach można przeczytać doniesienia o podpisach trejdach.

Ja z tej strony najczęściej korzystam jak chcę sprawdzić skład na sezon danej organizacji, zawodnicy są pogrupowanie według pozycji na których grają.

Otworzyłem tę ostatnie opcję...i mam 2 pierwsze według kolejności alfabetycznej organizacje nba

Do drużyny z Hawks raczej można dopisać Bogdana Bogdanovica.

Cóż Atlanta poszła na całość. Jak na Atlantę, która swoją drogą nie jest aż tak nieatrakcyjnym miastem dla wolnych agentów, to całkiem niezłe łowy. Pewnie, że przepłacili ale...dziś, to oni są w PO, a nie - dawno tam wyczekiwani - Bulls czy nawet takie Magic.

Tych podpisów nikt im nie zabierze( ͡° ͜ʖ ͡°) Albo zabierze, jak się jakiś kontender obudzi, a wtedy może coś im przyjemnego skapnie. Szkoda tylko zawodników typu Reddish, Huerter czy Hunter, bo w większych rolą łatwiej byłoby się im rozwinąć.

jakby im się Capela #!$%@?ł to życzę im powodzenia z graniem Collinsem na piątce, i Labissierem czy Fernando xD

Wyjątkowo nie podoba mi się brak odpowiedzi na problemy z niskim backcourtem Celtów. Z haywardem w składzie, zawsze on czy brown mógł grać jako "2", a teraz Smart będzie pełnowymiarowym starterem :/. Z drugiej strony jeśli koło kemby miałby grać jakiś wybitny obrońca to chyba właśnie Smart.

kto wie może blejk będzie zdrowy, będzie miał świetny start i coś tam się pohandluje. W tym momencie kariery Griffin to point-foward, wysoki ball handler odpowiadający potrzebom dzisiejszej gry, zawodnik, który dokonał największej przemiany by móc pozostać "relewantnym". Jak nie BG to Kevin Love czy wuj tam wie.

W obecnym składzie Celci są raczej wyjątkowo uzależnieni od "geniuszu" Tatuma, by rywalizować o miśka

Chociaż, czy ostatnie dekada nie należała czasem do ekip, które bazowały na generacyjnym talencie skrzydłowych?

#nba #celticspride #januszenba
Adrian_Wojnarowski1488 - Na stronce ROTOWORLD sporo takich zajebistych informacji jak...

źródło: comment_16060811641XlgFtrV9XFPQZVzv2KIFG.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz