Wpis z mikrobloga

#perfumy #rozbiorka

Rozbiorka w stylu Fougere!
Ale sie nazbierało dobrych promek!
Dzisiaj na warsztat tematyka fougere, 3 bardzo fajne zapachy w (nie boje sie tego powiedziec) zajebistych cenach.

Jovoy l'art de la guerre - oceniony na 9,5/10 przez jednego z naszych recenzentow Recenzja Karaczena
i moim zdaniem zasluzenie. Niezwykle oryganalny fougere, mi kojarzacy się głównie z beztroskimi dniami spędzonymi na wsi u babci, żar lejący się z nieba, bieganie po paprociach rosnących wokół domu
i zajadanie się rabarbarem na sianku. Jednocześnie niepodobny do żadnego znanego mi zapachu, chyba nigdy nie był rozbierany a szkoda, mało znany zapach w portfolio tej marki a moim zdaniem zasługujący
na poznanie. Moge oddac butelke (tester bez korka) i sobie zostawie z 5ml, glownie dlatego ze szukam
funduszy i miejsca na półce.
2,9zł/ml - zostalo 65ml

Tom Ford Beau de Jour - rozbierany z okazji swietnej ceny, butelki jeszcze nie mam, ale z testów w drogerii pamiętam go jako nowoczesny barbershop o genialnych parametrach i dobrej jakości składników.
Czekałem tylko na dobrą cenę i o to jest! Reszta w tej recenzji
Recenzja Doktorka
4,45zl/ml - POSZLO. W deklaracjach zebralem 2 flaszki i tyle mam zamiar rozebrac, chyba ze ktos sie wykruszy to wstawie na liste rezerwowa. Dalej ochote mial rozebrac @aniewiemjaki i do niego odsyłam chetnych

Davidoff Zino - ten jest już okazją samą w sobie i nie trzeba szukać miesiącami dobrej ceny. Tak naprawdę w śmiesznej cenie do dorwania, bardzo bogaty i złożony zapach w starym klimacie.
Jakością znacząco nie odbiegający od wyżej wymienionych zawodników. Ciężko go gdzieś przetesować dlatego dołączam go tutaj jako ciekawostkę do poznania.
I klasycznie świetna recenzja Recenzja Doktorka
0,6zl/ml

FLASZKI
Dolce Gabbana The One EDP na oko 65/70ml 130zl wiem że ostatnio była jakaś genaialna oferta na niego, ale ja tą butelke mam 1,5 roku i takiej cenie sprzedaje.
AdG Profumo na oko 140ml 330zl
Rochas l'homme 95ml 140zl
Perry Ellis 50ml 40zl
Bentley Momentum Intense 80ml 70zl
Missoni Parfum 90ml 70zl
Antonio Banderas Blue Seduction 99ml 35zl
Just Jack Vetiver 99ml 35zl

Z tych flaszek moge tez cos rozlac.

GOTOWE ODLEWKI

Micaleff Akowa 9.5ml 35zl
Creed Millesime Imperial 13ml 50zl
Tiziana Terenzi Chimeara 4.5ml 28zl
Tiziana Terenzi Laudano Nero 4.5ml 16zl
Azzaro Pour Homme Intense 3.5ml 7zl


Wysylka 1zl OLX
szkło 2,5zl
Szymek7257 - #perfumy #rozbiorka

Rozbiorka w stylu Fougere!
Ale sie nazbierało do...

źródło: comment_1606068937GlHH9FHxPPi3ARhLP8cgUj.jpg

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz