Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 401
JA JEBE, CO TO ZA KRETYNI XDDDDDD

Przypominam, że pisiory osrywały się na rzadko z dumy, że to dzięki ich głosom wybrano Von der Leyen i jaki to niesamowity sukces.

No i oczywiście ULTRA SUBTELNY PODTEKST DLA POSPOŁU - błyskawica z tęczą, ale c-----o im wyszło, bo ja bym jeszcze zmieścił Tuska w środku.

#bekazpisu #polityka #bekazprawakow #neuropa
jaroty - JA JEBE, CO TO ZA KRETYNI XDDDDDD

Przypominam, że pisiory osrywały się na r...

źródło: comment_1606059302VG3Snx02umxgbBbagr1xVU.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jaroty: Zwykle te szmatławce uprzedzają oficjalną narrację partii. Wiec za tydzień polexit będzie ocieplany w TVP a za dwa z mównicy sejmowej.
I tak kończy się pewna epoka. Szkoda, bo fajnie się żyło z jakimiś perspektywami.
Polacy nie zasługują na ładne rzeczy.
  • Odpowiedz
@jaroty: Pomyśleć że jeszcze niespełna rok temu wizja Polexitu wydawała się nierealna, a jak ktoś sugerował że kaczyści będą chcieli wyprowadzić nas z UE to w odpowiedzi był wyśmiewany i zarzucano mu antypisowską paranoję
  • Odpowiedz
@terion: Będzie jak w UK, naobiecują ludziom że wszystko będzie po staremu tylko lepiej. Nawet rolnikom wmówią że rynek dalej będzie otwarty i że nadal będą dopłaty z Brukseli. Gdy przyjdzie zderzenie z rzeczywistością, będzie już za późno. Zresztą jestem pewien że ludzie którzy dla własnych interesów wyprowadzili Wielką Brytanię doradzają teraz naszym czempionom. Bo nasze narodowe czempiony też mają teraz interes w wyprowadzeniu nas z Unii. W Unii raczej
  • Odpowiedz
@jaroty: Przecież jak UE nie da więcej kasy to pisory wyjdą z unii, nie ma bata, bo nic ich nie będzie trzymać, a tak kasa spływała to tolerowali zachód, są tak zapatrzeni w siebie, chcą robić swoje bez nikogo wyżej, będzie totalitaryzm pełną gębą.
  • Odpowiedz
Obawiam sie ze z takim rzadem nie nadajemy sie do Uni. Powinni Nas z niej w---------c i zaprosic ponownie jak bedzie normalnie.
  • Odpowiedz
@smashek: Za dużo papierkowej roboty, ludzie garną się do unii tylko rząd jest przeciw i mam nadzieję, że w unii to widzą. Zawiesić w prawach członka aż się ta kacza dyktatura rozsypie, a potem odmrozić w normalnych warunkach.
  • Odpowiedz