Wpis z mikrobloga

#rozdajo #kawa #kawatime #blackfriday

tr;dr plusujesz i możesz wygrać świąteczny zestaw z kawą. Dodatkowo 20% rabatu z kodem **KJO_BW20** na zamówienia powyżej 100zł w sklepie https://kawokado.pl

Dzień dobry Mirki i Mirabelki!
Po ostatnich rewelacjach związanych z pandemią może się okazać, że przyda się spory zapas bigosu (#pdk), ale jako że nie mamy go w ofercie, to w zamian proponujemy Wam pyszną świeżo paloną kawkę.
Mamy dla Was do rozlosowania 3 świąteczne zestawy z kawą oraz dodatkowo rabat -20% na zakupy powyżej 100zł w naszym sklepie.

Zasady:
1. Plusujecie do środy do północy,
2. W czwartek losujemy zwycięzców.

P.S. Nagroda specjalna: za mema podsumowującego aktualną sytuację z dostępnością ps5 (najbardziej plusowany post wygrywa).
kawokado_pl - #rozdajo #kawa #kawatime #blackfriday 

tr;dr plusujesz i możesz wygr...

źródło: comment_16060299297EOt4FsO2bYKhJZXonfKdU.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@Dru_Gru: no ja kupiłem 250gr w Story, mam jeszcze Klasyka z Hayb, więc też się powstrzymuje, mi za wolno schodzi by też inwestować za grubo, no i oczywiście bym jakieś opinie przeczytał
  • Odpowiedz
może na wzór HAYB zarzućcie przepisami pod poszczególne metody.

Poza tym brak sortowania co pod przelew, a co pod kolbę

Brak cen, nie chce mi się klikać "Zobacz więcej", jestem leniwym klientem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Poczekam na recenzje Mirków, szkoda szekli by w ciemno kupować xD


@Dru_Gru: przekopałem się przez ten ich sklep, sprzedają same arabiki i to w kosmicznych cenach, nie mają mieszanek
  • Odpowiedz
@Dru_Gru: no mniej więcej :)
siedzę w kawie i ekspresach od wielu lat więc to co mają jest dla tych co się dziwią że ich oszukujo w blacfrajer
dobra włoka arabika to koszt około 40-50 pln , mieszanki mimo że używa się do ich
zrobienia tańszej kawy robusty wymagają znajomości tematu przez co najlepsze skaczą z ceną powyżej 60 pln i to cała "tajemnica"
handlowałem lavazzą ale od czasu jak zmienił
  • Odpowiedz
@Slodkie_Mango_Z_Ananasem: hej, jeżeli nie pijasz kawy i chcesz zacząć swoją przygodę to polecilibyśmy zestaw próbek. Afrykańskie kawy charakteryzują się większą kwasowatością, brazylijskie są dość jasno palone i łagodne w smaku. Z ciemniejszych, bardziej charakterystycznych w smaku - honduras oraz kolumbia. Mamy też mieszanki z robustą, które mają większą moc- ilość kofeiny. Z delikatnych - Cuba, Dominikana, Panama. Wszystko w zależności, jakie preferencje smakowe :)
  • Odpowiedz