Wpis z mikrobloga

#rozdajo #kawa #kawatime #blackfriday

tr;dr plusujesz i możesz wygrać świąteczny zestaw z kawą. Dodatkowo 20% rabatu z kodem **KJO_BW20** na zamówienia powyżej 100zł w sklepie https://kawokado.pl

Dzień dobry Mirki i Mirabelki!
Po ostatnich rewelacjach związanych z pandemią może się okazać, że przyda się spory zapas bigosu (#pdk), ale jako że nie mamy go w ofercie, to w zamian proponujemy Wam pyszną świeżo paloną kawkę.
Mamy dla Was do rozlosowania 3 świąteczne zestawy z kawą oraz dodatkowo rabat -20% na zakupy powyżej 100zł w naszym sklepie.

Zasady:
1. Plusujecie do środy do północy,
2. W czwartek losujemy zwycięzców.

P.S. Nagroda specjalna: za mema podsumowującego aktualną sytuację z dostępnością ps5 (najbardziej plusowany post wygrywa).
kawokado_pl - #rozdajo #kawa #kawatime #blackfriday 

tr;dr plusujesz i możesz wygr...

źródło: comment_16060299297EOt4FsO2bYKhJZXonfKdU.jpg

Pobierz
  • 44
  • Odpowiedz
@kawokado_pl: strasznie nieintuicyjna ta Wasza strona, te menu na górze zasłania 1/3 ;/ W dodatku żeby zobaczyć ceny to trzeba wejść w produkt.

Jeżeli mogę coś zasugerować to umieśćcie na fotkach kaw znaczniki odpowiadające za: KWASOWOŚĆ i MOC, byłoby znacznie łatwiej ;)
  • Odpowiedz
@kawokado_pl: no i fajnie, że o sobie przypomnieliście, prezent dla teściów ustalony i cyk fajrancik xD zamawiałam już u Was raz i się nie zawiodłam na jakości ( ͡° ͜ʖ ͡°)

BTW szkoda, że w zestawach prezentowych nie ma kawy ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz