Wpis z mikrobloga

Jestem gejem, ciekawi mnie dlaczego #4konserwy odbierają mi możliwość konserwatywnego życia w związku małżeńskim? To wy jesteście uprzywilejowani względem mnie, możecie założyć rodzinę i do tego dążycie, taki jest ostateczny cel mężczyzny. Wy mnie skazujecie na wieczną samotność, odbieracie mi prawo do tego, żeby żyć jak Wy. Tylko dlatego bo kocham mężczyzn. Mam żyć jak szczur odbijając się od faceta do faceta nie potrafiąc sformalizować naszej relacji. Mogę żyć z facetem 50 lat ale względem państwa jesteśmy obcymi ludźmi do grobowej deski. Dlaczego nam to robicie?

#neuropa #lgbt taguje #konfederacja bo ciekawi mnie ich zdanie.
Pobierz
źródło: comment_1606002806hcgfJbzc4vpFbY59DMviYD.jpg
  • 144
@EvilToy: znaczy wiesz, mi to lotto, można ogarnąć związki partnerskie, ale z głową, a nie, że kobieta chce się ochajtać z psem, a facet z czajnikiem. No i "nie" dla adopcji dzieci dla takich "małżeństw". Stwórca tak wymyślił, żeby dzieci były owocem miłości kobiety i mężczyzny i niech tak też zostanie, natura, biologia.
@EvilToy: U mnie zawsze gadali, że Facet to musi posadzić drzewo, zbudować dom i spłodzić syna. Na razie mam 1/3 i nie czuję się uprzywilejowany, chociaż mam żonę i dzieci. Wiem, że jesteś w stanie zrobić wszystkie 3 etapy. A resztę to załatwicie u notariusza. Bo chyba ślubu nie chcecie? Powodzenia
@elektrokrzych: Fajnie, że się nie czujesz uprzywilejowany, masz czysty mózg, zero poczucia winy, zresztą jak każdy heteryk co ma rodzinę. Po prostu nie rozumiesz mojego położenia, nie wczuwasz się w moją sytuację. Ja nie mogę mieć rodziny bo nie, bo (i tutaj możemy wyliczyć dziesiątki epitetów jak złą i szkodliwą rzeczą jest moja orientacja), na dodatek musze się upadlać prosząc społeczeństwo o zgodę na związki partnerskie, na taką podstawową rzecz. I
@EvilToy: słuchaj, zadałeś pytanie w stylu „dlaczego podczas gry w piłkę nożną nie mogę odbijać piłki rakietą tenisową”, a potem zarzucasz innym rżnięcie głupa.
Związek małżeński jest dla kobiety i mężczyzny, tak jak związek lesbijski jest dla kobiety i kobiety.
Definicja, mówi to coś panu, panie EvilToy?
Twoje pytanie powinno brzmieć: dlaczego, pomijając związek małżeński, nie można zawrzeć podobnej umowy prawnej z dowolną osobą i uzyskać analogiczne obowiązki+przywileje.
Na to pytanie