Wpis z mikrobloga

Większość różowych ma jeden typ atrakcyjnego faceta, da sie to prosto ustalić przez aplikacje randkowe, gdzie 22% najatrakcyjniejszych mężczyzn zyskuje uwage 78% kobiet. Gdyby ich typ był bardziej zróżnicowany uwaga różowych byłaby rozłożona na większą ilość niebieskich, jest jednak inaczej.
Możesz mówić, że w rzeczywistości kobiety są inne, co jest bzdurą. Kobiety na tinderze, to te same co mijasz codziennie na ulicy, nie kosmitki z innego wymiaru.
Możesz zobaczyć pary, w których mężczyzna jest przeciętniakiem, czy nawet nieatrakcyjny, ale zwróć uwage co wtedy mówi partnerka. Mówi, że jej chłopak nadrabia. Znaczy wybrała go z braku innych opcji i jego inne cechy( np zaradność finansowa) sprawiają, że defekty są znośne, ale dalej nie akceptowane.
https://medium.com/@worstonlinedater/tinder-experiments-ii-guys-unless-you-are-really-hot-you-are-probably-better-off-not-wasting-your-2ddf370a6e9a
#przegryw #blackpill #incel
77023 - Większość różowych ma jeden typ atrakcyjnego faceta, da sie to prosto ustalić...

źródło: comment_1605990733jGSvhR988keeky0RscgIVc.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
@Cezik93: w dupie mam to jak je natura stworzyła, bo skoro one się nie przejmują mną to dlaczego ja mam się przejmować nimi? No i odwieczna beka ze stwierdzenia "najmocniejsze geny", bo co jak co ale zdrowie mam lepsze niż niejeden czad ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@borygo: jeżeli chodzi o to jak dana płeć była oceniana przez drugą zwyczajnie przepytano ludzi, by upewnić sie że użytkownicy cupid nie są nadzwyczajnie szpetni powtórzono to na tinder i facebook, rezultaty były zbliżone.
  • Odpowiedz
@77023: Tam nie działa presja społeczna, powinni wprowadzić, że kobiety widzą jak oceniły daną osobę inne kobiety i to konkretnie kto kogo.
  • Odpowiedz
@Cezik93 czyli jak nautra stworzyła faceta do ruchania dużej ilości lasek to jesteś za tym żeby propagować facetom nie zenienie się i zaliczanie jak największej ilości lasek?
  • Odpowiedz