Wpis z mikrobloga

@janusz_mustermann: no będę pisał do nich, może rozdzielą na dwa zamówienia, to będzie na za rok :D jak nie to po prostu rezygnuję z niego, bo całe zamówienie wyślą mi za rok...

Miałem jeszcze sezamkową wziąć, ale biorąc pod uwagę wiszące zamówienie na amazonie, poczekam na następną ofertę z lego:)

@damw niby drogo, ale tych dwóch zestawów póki co taniej w sklepach nie znajdziesz, i na razie się nie zanosi aby
@czyznaszmnie: ja zamawiając zestawy z lego shop uwzględniam zniżkę, jaką dostanę za inne zamówione zestawy. Jeśli koszt "gratisu" + 5% zniżki za vip punkty od lego jest mniejszy niż rabat u sprzedawcy (np na allegro), to zawsze biorę od sprzedawcy na allegro. Bo taniej i szybciej xD
@damw: no dobrze, ale popatrz, crocodile jest praktycznie niedostępny poza LS, to samo elf house i wieniec. Reszta to jakieś śmieszne zestawiki pod choinkę za 40zł, gdzie koszt przesyłki z innych sklepów pewnie dobiłby różnicę. Podwójne punkty vip (ponad 3k będzie), do tego dickens i brick. Ja tam jestem zadowolony :)
@czyznaszmnie: crocodile, elf house i wieniec za chwilę się pojawią w normalnej sprzedaży, i będzie taniej. Ja po prostu nie mam parcia takiego, że muszę te zestawy mieć tu i teraz. Mogę spokojnie poczekać a w międzyczasie kupić inne zestawy, na które czaję się od jakiegoś czas i są szeroko dostępne. A te kupię znów za 2-3 miesiące jak będą tańsze ;)

Ofc nie krytykuję - jeśli sam zadowolony jesteś z