Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi powiedzieć, co ma doktur nauk ekonomicznych Sławomir Mentzen do piwa?

Bo nie wiem, to jest chyba jakiś człowiek renesansu, nagrywa piosenki, książki pisze i teraz jeszcze swoje p--o będzie robić.

źródło
Spieszę z odpowiedzią pulpeciku:
Mentzen ma browara, a ty masz ból 4 liter ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa
kulass - > Czy ktoś może mi powiedzieć, co ma doktur nauk ekonomicznych Sławomir Ment...

źródło: comment_1605891261UsvAWO8retzUnzed3Hl2jz.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@alienv: Co możesz nawet sprawdzić, bo praktycznie nie wypowiadałem się na temat SB i ich nie broniłem, raz ich nawet skrytykowałem ale modki mi zdjęły wpis za "nieodpowiednie treści" bo nazwałem ich chyba oszołomami i złodziejami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Po prostu jako osoba o poglądach lewicowych, oburzyłbym się, jakby bliscy mi politycy zaczęli wchodzić w inne branże i robili ze mnie swoją skarbonkę wciskając mi energetyki, p--o albo czapki.


@Nox_: A ja jako osoba o poglądach lewicowych kompletnie nie rozumiem dlaczego sygnowanie serii piw nazywasz wciskaniem czegokolwiek. Ot, forma marketingu.
Mam wrażenie że tutaj to juz się kompletnie czepiasz na siłę.
  • Odpowiedz
@Nox_: No to Ci odpowiadam, że to jest forma marketingu. Może nie miał nic wspólnego. Może te piwa nawiązują do jego ulubionych styli. Cokolwiek. Historia zna wielkie globalne kampanie reklamowe wodki sygnowane twarzą abstynenta. Więc raz jeszcze - zaczynasz się czepiac przesadnie.
Poza tym 'ja tylko grzecznie spytałem' tak średnio pasuje do Ciebie. Masz sporą tendencję do sugerowania wiele przy 'pytaniach'. Ostatnie słowo w cudzysłowie, ponieważ (nie wiem czy zauważyłeś)
  • Odpowiedz