Wpis z mikrobloga

Czy ktoś może mi powiedzieć, co ma doktur nauk ekonomicznych Sławomir Mentzen do piwa?

Bo nie wiem, to jest chyba jakiś człowiek renesansu, nagrywa piosenki, książki pisze i teraz jeszcze swoje p--o będzie robić.

źródło
Spieszę z odpowiedzią pulpeciku:
Mentzen ma browara, a ty masz ból 4 liter ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#konfederacja #4konserwy #bekazlewactwa
kulass - > Czy ktoś może mi powiedzieć, co ma doktur nauk ekonomicznych Sławomir Ment...

źródło: comment_1605891261UsvAWO8retzUnzed3Hl2jz.jpg

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bo niektórzy mogą dojść do wniosku, że np. Sławomir Mentzen sygnuje wszystko teraz swoją twarzą, żeby wcisnąć swoim wyznawcom byle co.


@Nox_: No tak działa wolny rynek( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie które firmy nawet wykorzystują flagę pewnej "społeczności" aby tylko wcisnąć swój produkt pewnej grupie klientów.( ͡° ͜ʖ ͡°)

ból 4 liter mają kuce od ruchania ich na hajs przez korwina i
  • Odpowiedz
@Nox_: No a kto wg ciebie jest wielkim fanem gówniany energetyków? Bym mógł powiedzieć, że tym tutaj wstrzelili się idealnie w swój target.

No a poza tym, przecież taki lewicowy Palikot też sprzedawał swoją wódkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Nox_ ale polityk to nie żona czy dziadek żeby miał być nam bliski xD zluzuj trochę stary, żyj swoim życiem, bo krzyczysz że prawactwo polityczne zagląda innym do łóżek a sam kierujesz się podobną dewizą - zaglądając po prostu w inne dziedziny życia
  • Odpowiedz