Wpis z mikrobloga

Osoba będąca przez kilka lat pracodawcą mojej matki w firmie zasłabła. Została zawiedziona do szpitala, gdzie po prześwietleniu stwierdzono zmiany na płucach. Osoba ta mówiła, że zmiany ma od dzieciństwa ponieważ przeszła kolkusz i może to udowodnić. Lekarze stwierdzili, że majaczy i ma koronawirusa. Podłączono go pod respirator, gdzie płuca nie wytrzymały zmarł w wieku 56 lat. Wniosek taki, że wszyscy sa diagnozowani na covid i ma się w dupie istnienie ludzkie.
Informacje można zweryfikować- zmarły Pan był z Puław.
#koronawirus #foliarze
  • 27
@baran_ofiarny: Wiem to od jego żony także to te respiratory to powszechna praktyka. Kiedyś dostawali kase za pawulon , dziś za covid. Jak chcesz mogę podac ci numer do firmy, którą zarządzał sam sobie zweryfikujesz.
@Pienio69: Zasłabł z przepracowania ponieważ wszystkie obowiązki firmy i domowe wziął na siebie. Mało sypiał, nie odpoczywał, zajmował się małymi dziećmi z drugiego małżeństwa,. Będąc w pracy zemdlał, a żona zadzwoniła na pogotwowie. W szpitalu odrazu skierowano go na przświetlenie płuc pod kątem zmian i wyszło, że miał zwyrodnienia po kokluszu przebytym w dzieciństwie. Lekarze nie chcieli słuchac pana Janka i stwierdzili, że to atak na płuca koronawirusa nakazując intubowanie pod
@Pienio69: Nie wnikałem w szczegóły napisałem to co się dowiedziałem. Wiem tyle, że mu rozerwało płuca i zmarł po podłączeniu przez złą diagnozę. Jeśli chcesz dowiedzieć się szczegółów zadzwoń do jego firmy, mogę podać numer.
Osoba będąca przez kilka lat pracodawcą mojej matki w firmie zasłabła. Została zawiedziona do szpitala, gdzie po prześwietleniu stwierdzono zmiany na płucach. Osoba ta mówiła, że zmiany ma od dzieciństwa ponieważ przeszła kolkusz i może to udowodnić. Lekarze stwierdzili, że majaczy i ma koronawirusa. Podłączono go pod respirator, gdzie płuca nie wytrzymały zmarł w wieku 56 lat. Wniosek taki, że wszyscy sa diagnozowani na covid i ma się w dupie istnienie ludzkie.
@KubaGrom: Nie dopytywałem o detale ale skoro tak wszystko wiesz i jesteś specjalistą zadzwoń do jego żony dopytaj o szczeguły zamiast widzieć spisek i kłamastwa.
@tom3k86: jak chcesz prowadzić śledztwo to rób to. Myślisz, że dopytuje o każdy detal dotyczący śmierci? Może chcesz wiedziec jak był ubrany podczas zgonu bo ciekawią Cię szczegóły.