Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Niski_Manlet: W realu z kobietami robię co chcę (hehe wstawaj zesrałeś się, wiem). Na tinderze byle manlet z dobra sesją zdjęciową, nie umiejący skleić zdania i bojący sie ludzi, moze miec powodzenie. Toksyczny syf.
  • Odpowiedz
@Niski_Manlet Ale JAKTO? Przecież Majk Uwodzenia powiedział że wygląd się nie liczy. A już rozumiem, ta kobieta wyczuła ich charakter na kilometr, całe szczęście odnalazłem rozwiązanie i zaraz kupię nowy poradnik od Frywolnego po 81% zniżce do końca czwartku...
  • Odpowiedz
@AbZu_Raymond: Zastanawiam się jak trzeba mieć mocno wyparcie lub urojenia by myśleć że wygląd mężczyzny nie ma wcale znaczenia. Nawet przeciętne normiki wiedzą że ma, tylko dochodzą do błędnych konkluzji że np. daje ci tylko 10-20% boostu a nie rzędy wielkości.
  • Odpowiedz
@PeknietaMorda Wyobraź sobie jakąś trzeba być kanalią aby prowadzić swój interes na fałszerstwach, kłamstwie i ludzkim nieszczęściu w postaci niemożności bycia z kochającą osobą. Dlatego gardze każdym z tych PUA kołczów, którzy są pijawkami na społeczeństwie... A tak swoją drogą ktoś powinien ich pod?ebać do skarbówki za brak odprowadzania podatku od swoich "budkampów".
  • Odpowiedz