Wpis z mikrobloga

Ej, Mircy z #motoryzacja. Da się jakoś sprawdzić historię #volvo z #belgia ? W Holandii to wiem, że jest publiczny rejestr przebiegu pojazdu, a w Belgii?

Interesuje mnie też weryfikacja stanu pojazdu, bo obecnie już stoi zarejestrowany w PL.

Znacie jakichś szpeców którzy robią ekspertyzy przedzakupowe? Jacek z #motodziennik robi dobrą robotę, ale on to tylko w okolicach stolycy, a mnie tu interesuje #wielkopolska, konkretnie #nowytomysl.
  • 6
@majk3l: Nie wiem, ale się wypowiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Każdy samochód przy sprzedaży w #belgia powinien mieć CarPass. Poproś może sprzedającego o skan, później możesz go zweryfikować na https://www.car-pass.be/fr . Powinno być tam m.in. info o kontroli powypadkowej (jeśli taka była) oraz stany licznika kilometrów.


! Un Car-Pass est un document qui reproduit l'historique kilométrique d'un véhicule. Il mentionne les kilométrages connus et la date à
@majk3l podrzuć VIN na priv to w poniedziałek w pracy spróbuję sprawdzić w vidzie. Szczegółowe informacje posiadamy tylko dla naszego garażu ale może Vida coś powie ciekawego.