Wpis z mikrobloga

Hehe chłopak seplenił, a ja akurat znam się na mowie, hehe uciekłam. Już pomijam, że mogła z tego zrobić lukratywny biznes bo koleś by chodził do niej na sesje z nauki wymowy, ale wiadomo, lepiej pocisnąć bekę, uciec i pochwalić się w necie xD ja rozumiem, że mogła być niezainteresowana ale mi przykro się jakoś zrobiło po przeczytaniu tego ( ͡° ʖ̯ ͡°) w analogicznej sytuacji jakby koleś znał się na kosmetologii a laska miała niezadbane paznokcie i się z tego wyśmiewał, no nie wiem czy z takim aplauzem by się to przyjęło wśród kobiet. Ehh #logikarozowychpaskow #blackpill #przegryw
Pobierz fan_comy - Hehe chłopak seplenił, a ja akurat znam się na mowie, hehe uciekłam. Już p...
źródło: comment_1605876868dZBjWeCylrgUwRsIWXA6NG.jpg
  • 28
@fan_comy Kobieta instynktownie wyolbrzymia defekty mężczyzny jeśli facet jest brzydki albo przeciętny. Nie dziwi mnie to, widziałem na zagranicznym twitterze jak kobiety życzyły śmierci manletom i incelom. Stwierdzenia typu "males under 7/10 are should be kill" są tam na porządku dziennym. Im bardziej będziemy pozwalać na wyśmiewanie mężczyzn tym bardziej granice będą przekraczane aż staną się normą.
@UberSoldat Ostatnio obczajałem sobie opisy na #tinder moim Klaudiuszem - dosłownie większość opisów to selekcja niczym dr. Mengele wchodzący do baraków szukając zdeformowanych bliźniąt. 180 cm. 185 cm. 190 cm. Brązowe, Niebieskie, Różowe oczy. Blond, Ciemno/Jasno brązowe. Kręcone, proste włosy itd. Ku&wa u mnie wyskoczył jakiś lachon pochodzący z wsi zabitej dechami a niejedna Karyna z warszawki by pozazdrościła opisowi. Niedługo chyba zrobię konto różowej i popisze z #spermiage na tinderku, zobaczymy
@Piewca_Zaglady Dzisiejsza psychologia to pic na wodę, jedna wielka normicka ściema, na którą dają się złapać najwięksi idioci. KAŻDEMU POLECAM PSYCHOLOGA, ale tylko dlatego abyście zobaczyli jaka to wielka bujda. Oczywiście idźcie z NFZu na rodzinnym (o ile jeszcze go macie), aby nie zmarnować 200 zł ZA SESJE. 200 zł. za 1-2 h. truizmów i pierdów.
Już pomijam, że mogła z tego zrobić lukratywny biznes bo koleś by chodził do niej na sesje z nauki wymowy, ale wiadomo, lepiej pocisnąć bekę, uciec i pochwalić się w necie xD


@fan_comy: co za dziwny tok rozumowania?

Laska się speszyła, bo jej było zwyczajnie głupio w tak absurdalnej sytuacji. Poczuła się zakłopotana potencjalną przykrością, którą mogłaby sprawić gościowi i dlatego chciała stamtąd spier--lić.
Osoba, która wiąże swoją przyszłość z pracą


@trollik: jak słyszę jacy ludzie studiują pedagogikę to swoje przyszłe dziecko prędzej posadzę przed hinduskimi tutorialami niż poślę do szkoły.
@Benq20: Zgodzę się. Sama studiowałam pedagogikę (ponad 10 lat temu) i było mnóstwo lasek, które mówiły coś w stylu "no studia trzeba zrobić, a tu chyba najłatwiej" albo "pedagogika, bo nie lubię matematyki". Oczywiście nie wszyscy, są też normalne osoby, ale już sam fakt, że dostają się tam ludzie z takim podejściem jest przerażający. A studia faktycznie łatwe,więc większość je kończy brz jakiś większych nakładów pracy.
@krzewmarchwi: wyśmiała gościa? Pokazała go palcami? Wrzuciła jego profil?

Co było tam O NIM oprócz stwierdzenia faktu, że seplenił jak sześciolatek? Jakieś epitety, cokolwiek? Że jest żałosny?

Nic. Reszta jest o tym, że wstydziła się przyznać i (co dla mnie jest bezpośrednim następstwem tego zakłopotania) chciała uciec.

Zresztą, nie wiem, czy zauważyłeś, czy mizoginia Ci to uniemożliwiła, ale to nie autorka zdjęcia wrzuconego na IG opisała swoją randkę, tylko podzieliła się