Wpis z mikrobloga

Tak się złożyło, że Top Gar podoba się całkiem sporej liczbie osób i dostałem propozycję prowadzenia programu w TV ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie jest to żadna stacja z ogromną oglądalnością, ale niewielki stosunkowo nowy kanał. Traktuję to jako ciekawe wyzwanie i zobaczymy co z tego będzie :). W związku z tym przyszedłem prosić Was o radę.

W programie chciałbym przygotowywać potrawy związane z popkulturą, szczególnie takie, które odegrały znaczące role w #gry oraz #filmy. Pomysłów mam całkiem sporo, ale na pewno wy jesteście mi w stanie podsunąć jeszcze nie jedno danie o którym nie pomyślałem.

Jakie potrawy kojarzą się wam mocno z grami, filmami lub serialami i z jakimi? Będę wdzięczny za wszelkie sugestie i propozycje!

Pozdrawiam,
MG78

PS Materiały będą pojawiać się też na Top Garze na youtube, więc jeśli ktoś tak jak ja nie ma telewizji to i tak będzie je mógł oglądać.

#kuchniamg78
MG78 - Tak się złożyło, że Top Gar podoba się całkiem sporej liczbie osób i dostałem ...

źródło: comment_160586594696w8YsoLrOGTjqGk93cQlL.jpg

Pobierz
  • 378
  • Odpowiedz
dostałem propozycję prowadzenia programu w TV ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@MG78: TVP podkupuje wykopków aby mieć ich po swojej stronie ( )

  • Odpowiedz
@MG78: Wszyscy piszą, o tym, że jest już taki kanał, tylko że on skupia się właśnie na zagranicznych produkcjach. Może podjęcie jakichś polskich tematów byłoby spoko.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@MG78: w final fantasy xv ważna cześć gry opiera się na gotowaniu. Za każdym razem gdy jest się w terenie i trzeba przekimać w namiotach to jedna postać robi nam danie, które dodaje dużego boosta do statów na ten dzień. W jednej pobocznej misji mamy za zadanie ulepszyć zwykły Makaron instant dodając do niego mięso z... Behemota. Lub innych składników. Nie wiem jak znajdziesz Behemota, ubijesz go, ale może to być
TymRazemNieBedeBordo - @MG78: w final fantasy xv ważna cześć gry opiera się na gotowa...
  • Odpowiedz
@MG78: polecam klasykę czyli kuchnia z Sopranos, przepisy ogólnodostępne, a przy bolognese nawet metoda przygotowania i ważne detale pokazane w serialu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz