Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WUJEKprzezUzamkniete: ej Ty jesteś tym gościem co kiedyś rysował takie komiksy o przemijaniu? W podobnym klimacie co masz avatar.. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Dobre to było, dawaj coś na mirko w takim klimacie, tu się lubi nostalgię i śmierć ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nono "krzyzyswieku" to Towj blog?

Ostatni post 23.09.2013
Sporo było naprawdę dobrych..
@WUJEKprzezUzamkniete: Wcześniej już widziałem te fragmenty że były całkiem spoko, ale w całości to miażdży! masz dobry warsztat, mega wyczucie estetyki, i niesamowity potencjał na bycie wymiataczem w branży ;) Czy również sam wszystko ilustrowałeś, czy korzystałeś też z jakiś gotowych elementów?

No i zdecydowanie brakuje Ci popularności, imo najłatwiejsza na teraz opcja to żeby ktoś sławny to zauważył i podrzucił na socialach jako coś fajnego.

Tworzysz też jakieś mniej "kontrowersyjne"
@Kien: dzięki wielkie! rysowałem wszystko sam, jedynie gdzieniegdzie do teł używałem podmalowanych tekstur, a drzewa i księżycowe niebo narysował mi różowy pasek ;)
no, może kiedyś coś zaskoczy i uda się trafić do szerszej publiczności
co do tematyki to zdarza mi się sporadycznie brać zlecenia, które nie do końca mi odpowiadają estetycznie, ale są dobrze płatne;)
@jerry56: nie umiem nagrywać tutoriali :( jedyne co to zrobiłem kilka etapów jak powstają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@WUJEKprzezUzamkniete: a mógłbyś podesłać jakieś przykładowe animacje na pw, z tych które nie do końca Ci odpowiadają estetycznie? i jakiś cennik np średnio za minutę animacji w typowym tempie jak np tej ostatni film?