Wpis z mikrobloga

@Kozajsza: jeszcze miałem taką małą nadzieję podczas wyborów w platformie, że Budka to może jakiś ogarnięty typ, który jest choć odrobinę lepszy od tego dna - schetyny. No niestety zawiodłem się. Platforma powinna zrobić jakikolwiek krok, w którąkolwiek stronę. Niestety od ponad 10 lat w marazmie tam wszyscy są. Tylko i wyłącznie dla stołków. Nic dla Polaków nie zrobili od ponad dekady i nawet z kaczyńskim śmieciem nie potrafią sobie poradzić.
@zirytowana_plaszczka: tak jak PO jest cienkie jak sik węża, tak wy tez nigdy się nie nauczycie. Budka siedzi cicho i dzieje się wola boża- hurrr durr, opozycja nic nie robi dlatego PiS wygrywa. Buda czy tam Czaskoski zabierają glos- hurr durr, powinni siedzieć cicho

XD

Tak swoją drogą, to to co robił PiS za rządów tej partii w koalicji z Samoobrona i LPR to był pikuś w porównaniu z obecnym rozpiwrdolem.
Budka siedzi cicho i dzieje się wola boża- hurrr durr, opozycja nic nie robi dlatego PiS wygrywa. Buda czy tam Czaskoski zabierają glos- hurr durr, powinni siedzieć cicho

Znaj proporcjum , mocium panie.


Oczywiście znam proporcje, symetrystą nie jestem. PiS przebiło PO wielokrotnie jednak osobiście uważam że PO ma nad sobą "szklany sufit" jeśli chodzi o poparcie, jest zbyt obciążone swoimi aferami, bez Tuska są zresztą jak dzieci we mgle.

@demagog:
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Kozajsza: przecież jak oni będą chcieli wytoczyć jakiś proces dla tej mafijnej bandy to skończą pewnie jak lepper

A nawet jeśli, to jaka kara im grozi, rok aresztu domowego? XD