Wpis z mikrobloga

Obserwujecie mnie a ja od was zazwyczaj nic nie chcę, ale dziękuje. Dziś chcę poprosić o przysługę żeby wykopać 1 ważną sprawę która i dla mnie jest ważna na główną. Wiem jak działa wykop jeśli coś ląduje na głównej rozpoczyna się efekt śnieżnej kuli a pewna inicjatywa tego potrzebuje. Dlatego chciałbym poprosić o naduszenie guziczka "wykop" w znalezisku gdyż jest was akurat tylu żeby nie przepadło to w czarnej dupie internetu, wiem że jak znajdzie się na głównej jest szansa że inicjatywa ruszy z kopyta. Nic nie chce poza tym naduszeniem gupiego guziczka

https://www.wykop.pl/link/5807787/czy-zycie-osob-w-spektrum-autyzmu-moze-byc-nadal-fajne-prosimy-o-pomoc/

@calete @MrTurtle @lumberman @krzeselko @arturccc@ToJaTwojMorderca @GaiusBaltar @Florekk @zieloniutkazielonka @chodzewmoro @Oude_Geuze @KLM13 @qndi25 @tmr @mnusiu @por_tomasz_borewicz @TacoNaRybie @XvAK @prawdziwyjanuszbiznesu @patrykolos @syn_kolezanki_twojej_starej @Mavio @Mariusz_G @Mr_Bungle @adekk1 @amgcla @Hermes5 @Miszczu88 @szCichy @diabejohn @mtos @brick @Xiggi @onionhero @imateapot @CondomSurvivorSupreme @valhander @Gon70 @piejo89 @wykoprock @Analfighter @Gostas @Testobiron @9Grzesiek_ @Lukki @Kon_Baltazar @Atuannauta @groniu @denis-oze @krzysiek_w_ 2 @PorucznikGonzo @ochar @baldhed @elf_pszeniczny @Sanglier1827 @Fate-of-Furia
Pobierz T.....o - Obserwujecie mnie a ja od was zazwyczaj nic nie chcę, ale dziękuje. Dziś ch...
źródło: comment_16057836921d0Xp4ax9Ql4QnITerLXeS.jpg
  • 11