Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wiecie co?
Wszyscy tu narzekacie na brak #seks (albo jak jest to raz na 2 miesiące pod kołdrą przy zgaszonym świetle), a ja wam powiem, że wolę zwalić dobrze konia niż musieć się płaszczyć przed kobietą, albo iść na prostytutki.

Bo spójrzmy prawdzie w oczy - musisz się wysilić, kobieta zrzędzi, poza tym nie oszukujmy się - polki w większości przypadków są co najwyżej średnio atrakcyjne, często z tłuszczem tu i ówdzie. A już na myśl o minecie to mam mdłości (no chyba, żeby się pozbyć smaku Tyskiego z ust #pdk).
A walić mogę do najlepszych towarów na moim gamingowym komputerze (do którego niedawno dałem nowiutkiego RYZENa) kiedy chcę i nikt mi nie powie, że szybciej, wolniej, za krótko itd… Nikt nie zadaje głupich pytań, nie robi mi tym jakiejś łaski i nie strzela fochów że "nie zasłużyłeś". Rolka papieru do wytarcia się leży obok i jest git
( ͡° ͜ʖ ͡°)


#niebieskiepaski #rozowepaski #blackpill #takaprawda

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fb5b0384861cf000ba642a5
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: sokytsinolop
Wesprzyj projekt
  • 41
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: Ale jak to, nie pociagasz kobiet fizycznie i nie chcesz robić za pieska, żeby zasłużyć na seks od pani albo wydawać na to kasę? Niemożliwe, nie można tak robić, to nie fair.
Niech sobie chłopak robi co chce, dopóki nikomu nie robi jawnie krzywdy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: ja #!$%@? znów jakiś przegryw. Wyobraź sobie związek, gdzie pasujecie do siebie, seks też jest spk i nie musisz latać za swoją wybranką i się płaszczyć. A teraz wstań i znajdź sobie taką dziewczynę #!$%@?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jeżeli nigdy nie byłeś zakochany to nie powinieneś wypowiadać się na temat kobiet. Bo samo słuchanie na wykopie o P0lkach czy o Julkach zryje Ci banie i będziesz sobie starzeć w samotności. Z resztą jakbyś był normalny to byś ogarnął,że związek nie polega tylko na seksie ale na wspólnym życiu itp, ale co ja tam mogę wiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Widzę, że wykopki dalej nie ogarniają, że całe te damsko-męskie podchody to jest element większej gry. I gra sama w sobie jest przyjemnością, a nie seks. OCZYWIŚCIE że możecie sobie walić do ekranu, tylko to nijak nie jest tak satysfakcjonujące, bo orgazm w normalnej relacji jest na końcu długiego łańcuszka wyzwań przez który staje się wartościowy.

Odbieranie lizaka muminkom też byście potraktowali jako przejaw własnej siły i wytrzymałości, na równi
  • Odpowiedz