Wpis z mikrobloga

Ostatnio to aż się tagu #xbox nie chce przeglądać. Zleciało się tutaj mnóstwo trolli niebieskich i na siłę chcą udowodnić jaki to Series X jest słaby. Ludzie, dajcie sobie spokój. Nie jest ważne na czym gracie, albo czy jedna konsola jest o 0,000000001% lepsza od drugiej. Jeśli sprawia wam przyjemność granie na Xboxie, to gratulować i życzyć miłej zabawy, a jeśli natomiast czekacie na swoje PS5, to trzymam kciuki i bawmy się dobrze wszyscy już niedługo. A wszyscy napinacze wrzucający jakieś wysrywy na tag powinni zacząć jakąś terapię u psychiatry, bo ewidentnie mają problemy emocjonalne. Mimo tego, także wam - dzieciaki wstawiające gównowpisy - także życzę dobrej zabawy i mam nadzieję, że jak już zaczniecie rozgrywkę na plejce, to przestaniecie wreszcie się tutaj udzielać bezsensownymi prowokacjami, które niczemu nie służą, a zaśmiecają tylko tagi.
Pozdrawiam.
#konsole #ps5
  • 18
@skna: I kto to mówi? XD
@Pust3lnick: Nie wiem czy widziałeś jak wygląda tag ps5. Cały czas zaśmiecony przez skna i jego pokroju ludźmi, którzy sobie ubzdurali w głowach coś związanego z sushi (nawet nie staram się tego zrozumieć). To nie jest tak, że jedna strona jest pokojowo nastawiona i wgl, a druga cały czas atakuje. Obie 'strony' są tak samo winne temu 'konfliktowi'.
@Ryszardzislaw: Jakbyś przeczytał niedawny wpis kolegi skna, to byś wiedział, że zwyczajnie dobrze się bawił trollując innych. I to jest nawet w porządku, ja piszę jedynie o ludziach, którzy biorą coś takiego na poważnie, czyli jak widzę po tagach - całkiem sporo. Ale co zielonka może o tym wiedzieć...
Ale że obie strony są winne - tego nigdy nie kwestionowałem.
@Pust3lnick: Że co? Czyli jak fan PS napisze coś na tagu xboxa jest to wysrywem pełnym hejtu, ale jak fan xboxa napisze coś na tagu ps5 to jest to wesołym trollowaniem, którego nie powinno się brać na serio? Nie uważasz, że jesteś mocno jednostronny w tym momencie? Czasami bywało tak, że na tagu xboxa było spokojnie, a to tag ps5 był zawalony tego typu wysrywami właśnie od fanów z obozu zielonych.
@Ryszardzislaw: Tak, zielony nick zmienia dużo jak widzę. Bo gdzie niby niebieski fanboju napisałem, że popieram tylko trollowanie PS’a? Zacytuj mi proszę ten fragment. Napisałem, że skna przyznał się do tego otwarcie i to jest ok, nie jest jedną z tych osób, które za uświęcony cel obrały sobie atakowanie ludzi z drugiego obozu. I nie pochwalam ani jednej ani drugiej strony w tych działaniach, więc zanim coś napiszesz - czytaj ze
@Pust3lnick: Ale po co tagujesz PS5? Matoly udowadniające wyższość jednych nad drugimi obserwują tagi nawzajem. Dodając niepotrzebne tagi tylko pogarszają sytuacje.
@rybak17: Nie wiem skąd wywnioskowałeś, że się denerwuję. Jestem spokojny cały czas. :D Generalizuję?

Czyli jak fan PS napisze coś na tagu xboxa jest to wysrywem pełnym hejtu, ale jak fan xboxa napisze coś na tagu ps5 to jest to wesołym trollowaniem, którego nie powinno się brać na serio?

Jeśli chodzi o ten fragment, miałem oczywiście na myśli tych, który swoimi wpisami 'w oczywisty' sposób atakują 'drugi obóz' - myślałem, że
@cincin27: Tego osobnika faktycznie nie pamiętam. Jedyne co mi się przewinęło to jak ludzie pisali na którymś tagu (a może na obu?), że został on zbanowany. 'W akcji' go chyba nie widziałem.
Jak pisałem wyżej - obserwuję te tagi od jakichś dwóch tygodni i to co tu powyżej wszędzie napisałem dotyczy moich obserwacji z tego właśnie okresu. Myślę jednak, że jest to wystarczająco dużo czasu by jednoznacznie stwierdzić, że to 'obie'
@sm_m: Taguję jeden i drugi obóz ze względu na to, że w obu znajdą się właśnie takie matoły o jakich piszę. Zamiast cieszyć się z nowych zabawek, to prowadzą jakieś marne wojenki prowokacyjne. Szkoda gadać...