Wpis z mikrobloga

@podalem_zly_numer w #!$%@? pali, jak złapie rezo to zajebiście to leci. Generalnie silnik rotaxa, więc wytrzymały jakoś to on tam jest. Tylko, że remont to fajna sumka może wylecieć bo cyl z tłokiem to jakies 1700zl... Nie mówiąc o kosztach np regeneracji wału, reszty łożyskowań
@podalem_zly_numer: rób prawko, choćbyś robił do czerwca, to zrobisz i święty spokój będziesz miał, wybierzesz coś mocniejszego, bo ta 125 poleci tyle co 250cc, a będzie paliła (wg netu) do 7 litrów, gdzie taka 250cc przy dynamicznej, przepisowej jeździe (+10 km/h) pali 3.2 do 3.5l, a więcej niż 4l nie spali (pewnie musiałoby być samo miasto by te 4l osiągnąć). A tak to kupisz jakąś 500cc, 600cc i będzie jeszcze szybsze
Siemka! Aprilia RS125 2008 to się do czegoś nadaje? Niby 30 KM, więcej niż w obecnej 250 4T xD Boje się tylko kosztów serwisu, bo generalnie sprzęcik wydaje się fajny


@podalem_zly_numer: Aprilia RS 125 ma silnik Austriackiego Rotaxa który robi bardzo dobre silniki.
Miałem tylko raz okazję się nim przejechać ale to było dawno temu.
Osobiście gdybym wybierał motocykl 125 to brał bym TYLKO 2T.

Remont po około 25-35 tys km.
Dzieki za odpowiedź :) Znalazłem wersje RM, niby odblokowana fabrycznie i z niskim myśle przebiegiem bo 9 tysięcy xD Obecnie mam skuter 250 - Malaguti Madison 3 ale znudził mnie ten automat no i chciałbym trochę lepsze odejście od 100 km/h ;)


@podalem_zly_numer: Jeżeli masz skuter 250 to przyspieszenie do 100 prawdopodobnie będzie podobne.
Rozumiem że skuter 250 zarejestrowany na 125.
Bo jeśli masz kategorie A to za te same pieniądze
@mpetrumnigrum: Skuter 12.5 do 100 ma. Nie chce mieć czegoś dużego, taki mały szybki do pośmigania. Pożyczam czasami od taty multistrade ale nie ciągnie mnie do dużych moto, przynajmniej jeszcze ;) szukam takiej małej zabawki, stąd myśl o RS125. Aaa, mam 193 i 70 kg - nie będzie to wyglądało komicznie?
stąd myśl o RS125. Aaa, mam 193 i 70 kg - nie będzie to wyglądało komicznie?


@podalem_zly_numer: Tu nie chodzi o to że będziesz wyglądał komicznie co prawdopodobnie się nie zmieścisz na RS125. To był motocykl projektowany dla WŁOSKICH nastolatków. Czyli 170cm to spoko wzrost.
Ale próbuj.
BZ rotaxem była też aprilia tuono 125 19999-2006 obrana z owiewek rs z wyższą kierownicą i na niej powinieneś się zmieścić.