Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Siema! Czy ktoś korzysta może z kamerki yi dome guard? Chodzi mi o konkretnie ten model ze zdjęcia, bo ewidentnie jest mało popularny - w internecie poza materiałami promocyjnymi trudno znaleźć jakieś informacje. Na jaki serwerze trzeba te kamerę podłączyć? Spróbowałem przy lokalizacji ustawionej na Polskę, Chiny, Singapur, Hiszpanie - nigdzie nie mogę znaleźć tej kamery do połączenia.
#kiciochpyta #pytanie #pytaniedoeksperta #kamery #security #xiaomi #xiaomilepsze
jaguarbuz - Siema! Czy ktoś korzysta może z kamerki yi dome guard? Chodzi mi o konkre...

źródło: comment_1605730100tgYWynOGQQHsRq1xmSVFQY.jpg

Pobierz
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@jaguarbuz: niezależnie od tego czy posiadasz urządzenia zakupione w wersji chińskiej czy Europejskiej, wszystkie wyświetlą Ci się w aplikacji I wszystkimi będziesz mógł sterować bez potrzeby przelogowywania. Na screenshocie kamerka jest wyłącznie na Chiny, a wszystko inne na Europę - i zarówno kamerką jak i odkurzaczem jestem w stanie sterować z poziomu aplikacji. Mam ustawiony serwer polska.
misiek735 - @jaguarbuz: niezależnie od tego czy posiadasz urządzenia zakupione w wers...

źródło: comment_1605738488Yh8g7eW0YeellXcB7A4hti.jpg

Pobierz