Wpis z mikrobloga

@kiwalk8198

Mówię całkowicie subiektywnie i pod swoim kątem , więc to nie są w sumie żadne rady
Gdybym nie miał ponad 86k długów:

- Telefon współćzesny , bo mam stary z klawiaturą , bateria słabo trzyma , poobijany jakbym go trzymał w puszczce gwoździ i się co kawałek #!$%@? a o internecie nie ma mowy
- Kilka flakonów #perfumy bo jestem miłośnikiem i bardzo sobie cenię. Na samo to mógłbym wydac parę
@shazzy: Rozbuchana konsumpcja i wystawny styl życia jak #przemcel , z tym że nie na pokaz bo dla nikogo się nie chwaliłem , a dla samego siebie. Hedonizm. Plus trochę pomoc dla rodziny , mieszkam w mieszkaniu z matką i babką i też były wcześniej niż ja zadłuzone. Utrzymywałem przez parę lat całe gospodarstwo domowe , a nieraz brakowało. No i teraz jakbym nie miał długow i zarabiał dużo , to
@shazzy: Próbowałem bingo i automatów , ale to lata przed długami i jakoś mnie nie wciągneło ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nawet do gorzały mam wstręt , chociaż kiedyś nie odmawiałem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Człowiek coraz starszy i żeby zachować resztki tego młodego wieku to teraz tylko soczki wyciskane , na gębę męskie kremiki Zirh i Lancome kupione w lepszych czasach , ze