Wpis z mikrobloga

Chyba mało osób zwracało na to uwagę ale mi się rzuca w oczy to, że niektóre postacie wyglądają jak dosłownie zrobione z plastiku. I tutaj nie chodzi o ich ubrania tylko o ich skórę. W słabym oświetleniu jeszcze tego nie widać ale jak oświetlenie jest mocniejsze to te tekstury ludzkiej skóry mają takie refleksy i fakturę kojarzące się jednoznacznie z plastikiem xD

Poza tym to wiadomo, największy minus to pustki na ulicach jak w jakiejś grze średniobudżetowej. No i sporo pomniejszych błędów, gra pewnie będzie zbugowana i poprawiana miesiącami. No ale i tak czekam i kupię niedługo po premierze, bo liczę na fabułę, dialogi, postaci itd., no chyba, że w recenzjach powiedzą, że to nie wyszło.

#cyberpunk2077 #gry #rpg
  • 12
  • Odpowiedz
Chyba mało osób zwracało na to uwagę ale mi się rzuca w oczy to, że niektóre postacie wyglądają jak dosłownie zrobione z plastiku. I tutaj nie chodzi o ich ubrania tylko o ich skórę.


@Trybun_Plebejski: to sztuczna skóra debilu, modyfikacja (_ )
  • Odpowiedz
  • 0
@Mieszkopol Okej, jeśli takie jest tam przedstawienie sztucznej skóry to spoko, jest jakieś wytłumaczenie, choć jednak sztuczna skóra wyglądająca jak plastik czy lateks w mojej subiektywnej ocenie wygląda brzydko.
  • Odpowiedz
Mogli lepsze shadery zrobić dla ciała. Inną sprawą jest, że nawet jeśli dobrze wysterują roughness w danym oświetleniu, to w innym może już gorzej wyglądać. Chyba że już crunch wyszedł mocno i zlali kwestie shaderowe. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Trybun_Plebejski: chłopie niektórzy ludzie w cyberpunku maja tyle oczu co pająki a ty mówisz ze trochę świecąca sztuczna skora jest brzydka ( ͡° ͜ʖ ͡°), to specyficzny świat a nie "nasza przyszłość"
  • Odpowiedz