Wpis z mikrobloga

Znajomy napisał że nie da rady jednak dzisiaj wpaść. Idę więc do żony by jej o tym powiedzieć.
- Kochanie...
- Nie teraz, nie widzisz że sprzątam bo goście przyjdą!
- A to potem Ci powiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#zonabijealewolnobiega
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Morgana_: nie zawsze kobieta pozwala, aby facet gotował. Inne jej rzeczy smakują i często narzuca swój kulinarny jadłospis. I nawet nie chodzi o niezdrowe jedzenie, ale jak np. lubię ostrzejsze jedzenie albo nie widzę problemów jak raz na rok o 20 na kolację zrobię naleśniki :D... No, ale na noc się nie jada takich potraw :D I ch*j :D. Wk*rwiła mnie :D. Teraz albo zamawia, albo gotuje... ja się nie
  • Odpowiedz
gościu pisał też o gotowaniu, jak gotuje jakieś wymyślne dania to 2h może w samej kuchni stać

@pollyanna: jasne, jak lepisz pierogi czy przygotowujesz tort to i dużo więcej, ale takie rzeczy to od święta :-).

mniej niż 3h tygodniowo gotowanie? To co ty jesz?

@Limonene: zależy od dnia. Wczoraj na śniadanie jajecznica, na obiad padthai i jakieś owoce, kanapki na kolację. Do tego
  • Odpowiedz
zależy od dnia. Wczoraj na śniadanie jajecznica, na obiad padthai i jakieś owoce, kanapki na kolację. Do tego kawa i herbata.


@NieRozumiemIronii: i przygotowanie tego ci zajęło w sumie nie więcej niż 10 minut? Tak strzelam, skoro wg ciebie sprzątanie, gotowanie i prasowanie to 25 minut dziennie.
Tylko nie mów że zamawiasz, bo tak to ja sobie mogę powiedzieć, że sprzątanie mi zajmuje 10 minut tygodniowo bo przychodzi sprzątaczka xd
  • Odpowiedz
Polecam szybkie dania azjatyckie z kurczakiem.


@NieRozumiemIronii: większość polskich rodzin żywi się jednak polską kuchnią, a zrobienie schabowego z ziemniakami, bigosu, pierogów czy gołąbków trwa trochę dłużej. do tego ciasto na niedzielę, upiec jakieś bułeczki drożdżowe dla dzieci do szkoły itp.

  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: z resztą sprzątanie też może trwać dłużej, jak masz większe mieszkanie, samo wyszorowanie płytek w łazience trochę zajmuje, a gdzie reszta :) jak nie ma się robota do odkurzania to codzienne odkurzanie to już 10 minut razy 7 dni w tygodniu
  • Odpowiedz
@pollyanna: ciasto na niedzielę to jakaś tradycja? Kurde, chyba muszę motywować się częściej do pieczenia. U mnie ciasto pojawia się zazwyczaj wtedy co goście ()
  • Odpowiedz