Wpis z mikrobloga

@Ki3mon: Dużo odpoczywaj, jeśli masz taką opcję. Polecam też suplementację witaminy D i B. I jakkolwiek trywialnie to brzmi: daj sobie czas, będzie lepiej. :)
@Kinja: Mam mały problem z motywacją do ich brania bo na trzeźwo nie jest źle, często mam myśli w stylu że może sobie tą całą newice wmawiam, ale skoro zauważyłem lekką poprawę w tym samym dniu co zacząłem to musi być coś na rzeczy :/
@Ki3mon: Jeśli miałeś taką potrzebę, żeby zacząć brak leki i lekarz tego nie zakwestionował, to na pewno niczego sobie nie wmówiłeś. Wiem, że to też może być takie czcze gadanie, ale jeśli czuje się że jest jakiś problem, to (niestety) on jest. Taki czy inny. Jeśli już od razu czujesz poprawę, choćby że psychicznie jest Ci lżej, to tylko dobrze dla Ciebie. Trzymam kciuki, żebyś się dobrze czuł, bo niestety pierwsze
@Kinja: to jest bzdura i absurd co piszesz:
"Wiem, że to też może być takie czcze gadanie, ale jeśli czuje się że jest jakiś problem, to (niestety) on jest." hipochondria, syndrom bólu fantomowego, paranoje. Tu tylko kontrprzykłady z brzegu na Twój wywód.
@Ki3mon od kiedy ssri działają po dwóch dniach? "Tego objawu jeszcze nie miałem, tak jeszcze nie było, teraz to na bank coś mi dolega/zwariuje/umre/zemdleje" - mówiłem Ci że takie
@Kinja: Oczywiście, że problem jest. Ale nie tu gdzie On wskazuje i powinnaś mu to "znawco" powiedzieć. Co mu da witamina D przy lęku napadowym? Bo to mu zaleciłaś, jak ma odpoczywać przy atakach lęku i pewnie pulsie 100 uderzeń na minute? Bo to mu zaleviłaś, jak ma sie starać to zrobić? I czemu mu znawco nie powiedziałaś że leki ssri nie mają prawa po 2 dniach zadziałać z przyczyn biologicznych?
@Kinja: Jego słowa "ale skoro zauważyłem lekką poprawę w tym samym dniu co zacząłem to musi być coś na rzeczy :/" wg. Ciebie leki jakie bierze dadzą rezultaty w tym samym dniu? W takim razie powodzenia, pomagaj tak ludziom dalej
@Cruelity1915: Oczywiście, że dwa dni to za wcześnie na objawy natury biologicznej. Ale są też objawy natury psychicznej. I skoro jest mu lepiej, to bardzo dobrze. A Ty idź ze swoimi wysrywami gdzieś, gdzie kogoś to obchodzi, zamiast „dobijać” kogoś, kto się zmaga z problemami. A odpoczynek tyczył się ogółu, znawco. Tak samo suplementacja witamin. Ale rozumiem że ograniczeni ludzie nie rozumieją jak takie małe rzeczy mogą pomóc samej głowie.
Jest mu lepiej? cyt :"ogólnie jest #!$%@? :("
Żeby SSRI zadziałało na psychike musi zadziałać pierw biologicznie na mózg. Wytłumacz mi prosze jak może zadziałać na psychike uprzednio nie zadziałając fizycznie to sam zgłoszę Cię jako laureata do nagrody Nobla z medycyny. Ja go nie dobijam, ja mu tłumaczę jego mechanizmy lękowe, przeczytaj setki książek, prac naukowych i wykładów i wróć z przeprosinami dziecko
@Cruelity1915: Nie no, napisałem że niektóre objawy mogły być związane z tym że miałem napięcie psychiczne. Chodzi mi o samą czynność ich brania, nie efekt. Wiem że na efekty przeciwdepresyjne się czeka min. miesiąc.
No i też nie mam zespołu lęku napadowego, miałem może na początku, stany lękowe mam tylko jak coś mi mocno wejdzie na głowę np. niektóre objawy.
@Ki3mon: Ja ogólnie opuszczam ten tag bo szkoda nerwów :D jakbyś miał jakieś pytania to pisz PM, a tak apropo tego linku co mi wysłałeś z abc zdrowie to podobne objawy może dawać migrena acefaliczna. Joł( )2
@Cruelity1915: Możliwe, tego pojęcia nie znałem, ogólnie ja sam się już gubię w tych wszystkie objawach xd
Powinienem zrobić podstawowe badania, ale aktualnie mam ochotę tylko wegetować w domu ¯\_(ツ)_/¯