Wpis z mikrobloga

Tak, mają wyprane mózgi wskutek lewackiej zachodniej propagandy tj. nie chcą mordować gejów i szanują drugiego człowieka.


@Nox_: Tak, dodatkowo matematycznie dużo łatwiej jest udowodnić że 25 krajów czyli jakieś 400 mln ludzi ma mózgi sprane lewacka propagandą a rację ma te ~~ 48 mln z Polski + Węgier (przy założeniu że 100% by chciało weta). To przecież logiczne że łatwiej wyprać banie większej niż mniejszej liczbie osób, czego nie
  • Odpowiedz
@MakaronDomowy: to sa kwoty netto obrazujace znikomy wplyw dotacji EU na wiekszosc krajow. W Polsce natomaist, dotacje netto, sa o caly rzad wielkosci mniejsze od korzysci brutto podawanych w mediach, gdyz uwzgledniaja wplacone skladki.

I najwazeniejsze, ze produkcja jest kluczowa, a nie konsumpcja. Na roznoraki formatch "pomocy" i jedziemy juz trzy dekady i wciaz Kowalski ma 10x mniejszy majatek od Schmidta.

Dlaczego? Bo Schmidt produkuje i konsumuje. A Kowalski tylko
  • Odpowiedz
@Partyzant91: ziomuś, #!$%@?ąc od tego czy 25 krajów robi dobrze, czy nie dobrze, argument "tak robi większość więc to musi być dobre" jest totalnie z dupy. Gdyby większość ludzi chodziła z parasolem w dupie, to też byś sobie go włożył bo większość nie może się mylić?
  • Odpowiedz
@Partyzant91: mi się jedynie nie podoba to, że pod definicję praworządności można sobie później podciągnąć cokolwiek. Jak już dobrze wiadomo, lewica jest znana z tego, że lubi zmieniać definicje pojęć.
  • Odpowiedz
Tak, mają wyprane mózgi wskutek lewackiej zachodniej propagandy tj. nie chcą mordować gejów i szanują drugiego człowieka.

Jedynie Polska i Węgry bronią swojej rodzimej kultury bicia żony i nienawiści do wszystkich.

Mam nadzieję że pomogłem.


@Nox_: Ale ze taka manipulacja 900 plusow ma to szok. Po co w ogóle pisać w ten sposób? Gejow z tego co wiem mordować w Europie nie chce nikt. Chcą za to często czarni i
  • Odpowiedz
@Partyzant91: @Nox_:

Co to za fetysz oddawania suwerenności. Tu nie chodzi o PiS ani o lewice czy prawicę czy konserwatystów czy liberałów. Na #!$%@? centralizować i oddawać suwerenność ? A co jak za 20 lat do rządzenia UE dorwie sie jakiś populista radykał i bedzie mógł za mordę gasić każde państwo oparte na długu jednym dekretem ? EHEHE GŁĘBSZA ROZKMINA ?#!$%@? PIS WIESNIAKI. To co mówi EU podpisywać
  • Odpowiedz