Wpis z mikrobloga

@Volki:

Dalszy rozpad UE.


Jak to "dalszy"? Z tego co wiem, jak na razie UE się nie rozpada, czy może coś mi umknęło? No i w jaki sposób forsowanie "polityki lgbt" ma przyczynić się do rozpadu Unii?
  • Odpowiedz
Według was 25 z 27 krajów z UE całkowicie świadomie i z aprobatą obywateli właśnie się zrzekło suwerenności swojego kraju nie wetując? Poważnie pytam


@Partyzant91: Zupełnie nie. 26 z 27 (oprócz Niemiec, które faktycznie mają prawo weta prowadzanych u siebie Unijnych przepisów) krajów zrzekło się suwerenności już podczas podpisania traktatu. Polski sąd już dawno ogłosił, że będzie uznawał prawo unijne ponad krajowym bo tak jest w podpisanym traktacie.
  • Odpowiedz
@Volki: Ewentualnie po prostu chcą wziąć hajs przynależący Polsce a po prostu wiedzą że lgbt i inna szuria tego pokroju jest na nas płachtą na byka i tyle i tu się objawia nasza słabość - bo Węgry się postawią ale oni potrafią prowadzić poważną politykę i się szanują i inteligentnie to oni rozegrają, u nas pewnie będzie coś na wzór przejściowy z ich postulatami i dostaną hajs i tyle i znowu
  • Odpowiedz
@Volki:

Zagadka dla lewaka. Co wyszło najlepiej Tuskowi? xD


Nie jestem lewakiem, czyli nie dla mnie ta zagadka. Nie mam pojęcia, co ma Tusk do rozpadu UE, który według ciebie już się zaczął. Nie możesz po prostu odpowiedzieć normalnie na pytanie, które ci zadałem? To chyba nic trudnego dla ciebie?
  • Odpowiedz
@Nox_: > Tak, mają wyprane mózgi wskutek lewackiej zachodniej propagandy tj. nie chcą mordować gejów i szanują drugiego człowieka.

@Nox_: Cała twoja rodzina jest z polski? Twoja matka też jest taka? Twój dziadek? Kosmici tego kraju nie stworzyli, tylko twoi przodkowie
  • Odpowiedz
@Partyzant91: jestem konserwatystą i mam konserwatywny światopogląd aczkolwiek na PiS nie głosuję. Ręka by mi uschla. Za to co PiS zrobil dla lewicy to to powinni go po raczkach całować. Patrząc na Zandberga i słuchając jego wypowiedzi można dostać dreszczy z powodu samej logiki ;l
Wstyd, po prostu wstyd. Rozumiem że można być rasista, nacjonalista, faszysta czy komunista. Rozumiem ze można mieć różną orientację, rozny gust. Po prostu ludzie sa rozni
  • Odpowiedz
@Volki: Widzę twoje żałosne unikanie odpowiedzi na pytania dotyczące twojej wypowiedzi. Chodzi o to, że według ciebie forsowanie przez UE "polityki LGBT" doprowadzi do dalszego rozpadu UE - tyle się od ciebie dowiedziałem. Dlaczego? W jaki sposób? Jak to "dalszego"? WTF? - nie chcesz wyjaśnić, zapewne dlatego, że twoja teoria nie ma nic wspólnego z rzeczywistością, więc nie jesteś w stanie odpowiedzieć nawet na najprostsze pytanie. Trochę to dziwne, bo przecież
  • Odpowiedz
@Partyzant91:

1. Platnikow netto lub krajow gdzie korzysci sa nikle jest 3/4

2. Tak, uzaleznienie wielkosci budzetu samorzadów od spostrzegania "praworzadnosci" samorzadow przez wladze centralna jest pozatraktatowym zrzeczeniem sie praw na rzecz wladzy centralnej. W kierunku federacji.

3. Korzysci o ktory pisza gazety nie uwzgledniaja wielkosci wplacanych skladek
KomentatorTramwajowy - @Partyzant91: 

1. Platnikow netto lub krajow gdzie korzysci...

źródło: comment_1605643019KBc8nN1hFGuJDrTi0yHJEt.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@asmodeus666 Ty się naucz czytać co piszesz. Pytasz dzbanie co to rozpad to ci odpisałem. Natomiast skoro jesteś tak mało kumaty jak przeciętny lewak, to tylko można z ciebie kpić, bo zabierasz głos w temacie, którego nie ogarniasz xD
  • Odpowiedz
@Volki: Dobra, już mnie znudziła "dyskusja" z tobą, bo takie głupoty #!$%@?, że szkoda czytać. Beton umysłowy, któremu homofobia przesłania rzeczywistość, żałosne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz