Wpis z mikrobloga

Łukasz wiem, że przeglądasz tagi #lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy Jestem jednym z tych którzy zasubskrybowali Cię jak miałeś ok. 500 osób. Oglądam Cię od 5 lat. Od siebie powiem, że lepiej wyjdziesz na tym jak przyznasz się do błędu znajdziesz rozwiązanie sytuacji czy to z projektantem adaptującym czy z innym inżynierem np. Zembrowskim. Idąc dalej w zaparte, kasując komentarze, banując ludzi którzy wypowiadają się na temat błędu które się wydarzył tylko odepchniesz od siebie widzów. Jak dalej będziesz brnąć dalej to stracisz o wiele więcej niż te parę tysięcy na rozwiązanie i naprawę błędu. Stracisz swoją renomę i opinie na którą tak ciężko i długo pracowałeś a łatka partacza będzie się ciągnąć za Tobą jeszcze długo. Postaraj się wyjść z tego obronną ręką. Krew mnie zalewa jak omijasz temat ale pamiętaj, że Ci kibicuję i mam nadzieję, że postąpisz słusznie.
  • 51
@tonawiarywkilkarzeczy: Na polu, po którego zakup za ~30tys Euro fatygował się do mnie i na wybudowanych domach zarobi 1 mil zł. Tak więc opinia YT czy tutejsza tak na prawdę lata mu i powiewa (aczkolwiek drażni karalusze poczucie wartości). Człowiek który w życiu nie przeczytał 1 książki (chociaż autobiografię napisał^^) może tylko krótko terminowo patrzeć w przód. Dodatkowo w/g swojego uznania uważa się pewnie za Midasa.
@gemini2009 tzn? Oprócz tych słupów co tam jeszcze było?Żeby nie było, że go bronię. Wiem, że lubi sobie pogadać do kamery o swoich planach których nie realizuje itp.
Mi się wydaje, że mega się cieszy, że mu się udało zarobić fajne pieniądze i może ta dumą go gdzieś rozpiera od środka. Z tego co opowiadał nie był żadnym bananowcem i starzy nie dali mu bańki na start.

@astri no to 4 lata
@tonawiarywkilkarzeczy: przecież Łukasz nic nie ukrywa. Publicznie w jednym z filmów przyznał się do błędu. Gdyby tego nie zrobił to tutejsi fahofcy nawet by tego nie zauważyli. Pod jednym z komentarzy na YT odpisał, że mają już rozwiązanie owego błędu - zakładam że ustalone w gronie osób szczególnie zainteresowanych tj. Inwestor, Kierownik i Wykonawca.
Co do komentarzy to wcale mu się nie dziwię bo byłby tam taki sam gnój jak tu