Wpis z mikrobloga

Łukasz wiem, że przeglądasz tagi #lukaszbudowlaniec #domza150tysiecy Jestem jednym z tych którzy zasubskrybowali Cię jak miałeś ok. 500 osób. Oglądam Cię od 5 lat. Od siebie powiem, że lepiej wyjdziesz na tym jak przyznasz się do błędu znajdziesz rozwiązanie sytuacji czy to z projektantem adaptującym czy z innym inżynierem np. Zembrowskim. Idąc dalej w zaparte, kasując komentarze, banując ludzi którzy wypowiadają się na temat błędu które się wydarzył tylko odepchniesz od siebie widzów. Jak dalej będziesz brnąć dalej to stracisz o wiele więcej niż te parę tysięcy na rozwiązanie i naprawę błędu. Stracisz swoją renomę i opinie na którą tak ciężko i długo pracowałeś a łatka partacza będzie się ciągnąć za Tobą jeszcze długo. Postaraj się wyjść z tego obronną ręką. Krew mnie zalewa jak omijasz temat ale pamiętaj, że Ci kibicuję i mam nadzieję, że postąpisz słusznie.
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@astri może złoży, może nie. quad to tylko hobby. był używany w wolnym czasie i pewnie jak będzie możliwość to coś ponagrywa. Sam miałem epizod z fotografią kupiłem sprzęt zrobiłem kilkanaście sesji i rzuciłem aparat w kąt i leży. Także rozumiem ten "słomiany zapał" i zajawkę na chwilę ;)
  • Odpowiedz
@tonawiarywkilkarzeczy: To ogladasz filmy i nie wiesz, usuwanie komentarzy, darcie mordy na chłopaków jak tylko coś sie s-------i, wychwalanie sie swoimi kryminalnymi przygodami jak kradzież paliwa w niemczech, cała jego cwaniacka natura, milion zaczętych projektów które bez słowa wyjaśnienia nagle umarły. Nie wiem jak ty ogladasz i tego nie widzisz
  • Odpowiedz
@ziel0ny nie mam już tyle czasu żeby oglądać codziennie 1-2h Łukasza bo takie długie filmy robi. Raczej wybiórczo oglądam jego i jeszcze kilku budowlańców bo mnie też czeka w przyszłym roku budowa mojego domu i podglądam co i jak powinno być zrobione aby nikt mnie w CH nie zrobił ;P
  • Odpowiedz
@tonawiarywkilkarzeczy: Quada można traktować jak zabawkę, ale tak samo załatwił minikoparkę, potem fadromę "Babkę" czy np. taką stołową piłę do cięcia betonu. Wszystko najpierw zepsuł, potem rozbierał, "naprawiał" (a odcinek leciał za odcinkiem) i potem porzucał - czyli sprzedawał fanom z kanału. O tych maszynach wiemy, a o ilu nie wiemy? ;) @astri
  • Odpowiedz
@berman: Babkę zajeździł w błocie, katował ją niemiłosiernie, tak się chwalił,że ona mu będzie służyć do jego firmie do końca no i w c--j długo posłużyła
  • Odpowiedz
@gemini2009: Z tym dronem też zdziwienie. Nie mógł na komórze zaznaczyć geolokalizacji, i potem zrobić odcinek z wyławiania? :) Widzowie-płetwonurkowie nawet się oferowali w komentarzach. Łatwo przyszło, łatwo poszło...
  • Odpowiedz
@gemini2009: @berman: coś przeoczyłem? zatopił drona? chyba w Okonku ostatni raz drona widziałem, później płynął na te wyspę na środku jeziora co mieli robić survival ale nie pamiętam czy tam coś latał dronem
  • Odpowiedz
@astri: Właśnie na powrocie z tej wyspy zatopił tego drugiego drona, Mavic Mini. Skierował go lotem koszącym prosto do wody, wyczyn godny pilota Dywizjonu 303. Obejrzyj koniecznie, jak nie widziałeś tamtego karpia na obliczu Szefa ;)
  • Odpowiedz
@berman: drugiego? zatopił tego drona którym zawsze kręcił tak? ja sobie przypominam, że miał tylko tego jednego Mavica no i co po tej wyspie kupił nowego? bo nie zaobserwowałem aby latał
  • Odpowiedz