Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
Mirki od #rower #mtb i #enduromtb czy taki kask dla nastolatka który jedzi po hopach i innych leśnych trasach zjazdowych będzie dobry? Jest to początkujący zjazdowiec ale jak wiadomo o łeb trzeba dbać. Ktoś musi mi na starość podać szklankę wody a do starości świecić latarką wszędzie tylko nie tam gdzie trzeba.
https://enduro-cross.pl/fullface-o-neal-sonus-deft-czarno-bialy,id2489.html
kupczyk - Mirki od #rower #mtb i #enduromtb czy taki kask dla nastolatka który jedzi ...

źródło: comment_1605602720c5J8FioAJEDYU8evjSZFQP.jpg

Pobierz
  • 14
@kupczyk: Może taki z dopinanym dołem? Młody będzie fullface'a zakładał na hopy, ale do domu na kierze będzie woził, a po krawężnikach skakał...

Wiem tyle o ile widzę właśnie takich młodych co koło mojego domu na spota jeżdżą to kaski pozawieszane na kierownicach, a nie na głowach.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kobrys13: nie nie. On wie że jak będzie złapany bez kasku to rower idzie w odstawkę. Zresztą jego kuzyn miał wypadek i kask mu życie uratował to sam zawsze zakłada.
Teraz ma taki z odpinana szczęką ale to już za mały
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kobrys13: mam nadzieję że odpowiednio go wychowałem. Parę razy mijałem go na mieście i miał kask. Oby tak zawsze było. Jak nie to rower na allegro i dupa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@kupczyk w podobnej kasie możesz znaleźć coś z MIPSem (system chroniący mózg podczas uderzenia)
Ale tak jak pisza przedmówcy, najlepszy kask nic nie da jak będzie wisiał na plecaku.
@kupczyk: Ja mam tegorocznego Foxa Rampage, kupiony za okolice 500 zł, jest wygodny, na tyle wentylowany że można w nim coś podjechać od biedy. Ja generalnie jestem z niego zadowolony, myślałem nad Foxem Proframe ale cena już niestety x2 z hakiem
@kupczyk: jak chcesz żeby młody jeździł w kasku to sprawdzaj przedewszystkim recenzje kasków pod kątem wentylacji. Ten O'neal wydaje się być całkiem git w tym przedziale cenowym.

Jak młody będzie już śmigał na poważnie to polecam IXS Trigger FF, lub Fox Proframe