Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy

https://www.wykop.pl/link/5803905

JAK MOŻECIE UMIESZCZAĆ W POLSKIEJ REKLAMIE DZIECKO O INNYM KOLORZE SKÓRY NIŻ BIAŁY?

TO GODZI W MOJE UCZUCIA!!!

GREJT RIPLEJSMENT!!!

NIE MOŻECIE UMIESZCZAĆ MULATÓW W POLSKOJĘZYCZNYCH REKLAMACH, BO JESTEM RASISTOWSKIM ŚMIECIEM I PĘKA MI DUPA.

Ten serwis nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, a na pewno nie przestanie mnie zaskakiwać głupota i ptasie móżdżki wykopowych rasistów i przygłupów.

Ogólnie polecam zapoznanie się ze znaleziskiem i komentarzami śmietanki tego serwisu.

Creme de la creme wykopowego półświatka.
N.....t - #neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy 

https://www.wykop.pl/link/5803...

źródło: comment_1605597833pANLGqX3QxIVcilp5VnYZv.jpg

Pobierz
  • 135
wstawiają murzynka a nie azjatę, których jest zdecydowanie więcej?


@VrubeL: ale skąd to wiesz? Nawet jeśli to co z tego jaki ma kolor skóry. Jeśli dziecko miałoby rude włosy także byście #!$%@? fikołki że: "łeee ale w Polsce więcej dzieci ma ciemne włosy niż rude".

a lewary się podniecają że murzynka


@VrubeL: dlatego to lewary wrzuciły na wykop tą reklamę xDDD
, więc dlaczego nie wspierać tych, których jest mniej i są narażeni na przykrość?


@PiccoloColo: no azjatom wcale się przykro nie zrobiło, że znów murzynek w reklamie

odrzucają czarnoskórych patriotów.


@PiccoloColo: wszędzie ci czarnoskórzy, a gdzie żółtoskórzy? Czyżby lewarki za skuteczną walkę z rasizmem uważały tylko wstawienia murzynka?

ale skąd to wiesz?


@JakovKarnic: w Bieszczadach mieszkasz?

Nawet jeśli to co z tego jaki ma kolor skóry


@JakovKarnic: to
to od jakiej wielkości w populacji murzyni są dozwoleni w reklamie


@Leniek: dzbanuszku tu nie chodzi o murzynów w reklamie tylko o mniejszości. Jak widać niektóre mniejszości są warte popierania a niektóre nie. Ale to już was nie obchodzi bo ważne że prawakom dupa peka a że azjatom zrobiło sie przykro to wuj z nimi w końcu mamy BLM a nie YLM xd

Nam po prostu nie przeszkadza fakt, że w
gminie PiS ma te 60-70% więc #!$%@?ów


@JakovKarnic: ale to ty dzwonisz xd w mojej parafii murzyn był ministrantem i to na baaaardzo długo przed przystąpieniem do UE a na stadionie było najlepsze chińskie żarcie w całej Warszawie. O Wólce Kosowskiej nie wspomne.

a co to za różnica?


@JakovKarnic: i tu jest właśnie cały problem który chciałem poruszyć. Dlatego nie żółta bo oni mają w dupie rasizm. Zyją, pracują i
Jak na razie to obserwujemy


@Neubert: jak na razie to po raz kolejny mainstream pokazuje, że niektóre grupy społeczne w niektórych miejscach na świecie nie są warte nawet splunięcia a reklama z punktu widzenia azjatów w Polsce jest IMO rasistowska
@Neubert: ty lepiej odpowiedz na pytanie co autor mogl miec na myśli umieszczając w spocie dziecko o ciemniejszej karnacji (a twoje napomknienie, ze moze dzieciak jest mulatem jest nie na miejscu, bo nie wiesz czy jest).
Czemu nie wziął dziecka z Azji, Ameryki Południowej czy Skandynawii? Oczywiscie to jest wybor producenta reklamy, ale musial byc jakis powód. Ciekawe jaki.
@Ravan napisal, ze nie ukrywac przed dziecmi ludzi o odmiennym kolorze skóry.