Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy

https://www.wykop.pl/link/5803905

JAK MOŻECIE UMIESZCZAĆ W POLSKIEJ REKLAMIE DZIECKO O INNYM KOLORZE SKÓRY NIŻ BIAŁY?

TO GODZI W MOJE UCZUCIA!!!

GREJT RIPLEJSMENT!!!

NIE MOŻECIE UMIESZCZAĆ MULATÓW W POLSKOJĘZYCZNYCH REKLAMACH, BO JESTEM RASISTOWSKIM ŚMIECIEM I PĘKA MI DUPA.

Ten serwis nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, a na pewno nie przestanie mnie zaskakiwać głupota i ptasie móżdżki wykopowych rasistów i przygłupów.

Ogólnie polecam zapoznanie się ze znaleziskiem i komentarzami śmietanki tego serwisu.

Creme de la creme wykopowego półświatka.
N.....t - #neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy 

https://www.wykop.pl/link/5803...

źródło: comment_1605597833pANLGqX3QxIVcilp5VnYZv.jpg

Pobierz
  • 135
@helga-von-klusken

Miałem podobną sytuację w Berlinie, jak wszedłem do knajpy ze znajomymi i podeszła do nas czarnoskóra kelnerka, która jak tylko usłyszała język polski to koniecznie chciała nas obsługiwać. Byłem niesamowicie zaskoczony, bo była z pochodzenia Francuzką. I przy okazji biegle mówiła po polsku xd.
@Neubert: W kraju, gdzie prawie wszyscy obywatele są karnacji białej, robią ci reklamę z osobą o ciemniejszej karnacji. Faktyczni nic dziwnego nie ma xD Polska to nie Francja, USA czy Anglia, gdzie osoby o innym wyglądzie są normalnością. Nie byłoby dla ciebie dziwne, jakby w jakiejś Nigerii w reklamie był bialy czlowiek? Bo dla mnie byłoby to dziwne.

#rasizm wtf? (ʘʘ)
Rasa żółta w Polsce jak i na całym świecie w większości uczciwie pracuje, płaci podatki i nie pierli co chwila jacy to oni są dyskryminowani. Rasa czarna cóż....


To w zasadzie powinno mi wystarczyć za odpowiedź, ale...

jak znasz fajną knajpę to się chętnie wybiore.


@VrubeL: Nie wiem, czemu tak się skupiasz akurat na gastronomii. W moim mieście mogę np. polecić kilka lokalnych przychodni i oddziałów szpitalnych prowadzonych przez osoby czarnoskóre.
@shiromaru: Nie jestem osobą która ocenia człowieka na podstawie koloru skóry. Bardzo lubię kuchnię azjatycką, moim fryzjerem od kilku lat jest Ukrainiec. Niestety z osobami o czarnej karnacji nie mam zbyt wiele do powiedzenia bo ich po prostu nie spotykam na co dzień ale boli mnie kiedy mój fryzjer czy dostawca jedzenia słyszy, że ma wracać do swojego kraju. Potem widze że w imie walki z rasizmem w polsce wstawia się
@Neubert: mieszkając w Wawie w miałam gimnazjum ciemnoskórego Polaka w klasie :) W liceum miałam też Serba i Irańczyka.
W podstawówce miałam dziewczynki z Gruzji, które miały dziadka z Polski.

Wcale nie takie rzadkie :) a poszczególne mniejszości były przeurocze - Gruzinki dogadały się z dyrektor aby zrobić dzień prezentacji o Gruzji i pokazywały dania, tańce, muzykę. Też szkoła pomogła im z polskim umożliwiając zajęcia wyrównawcze po lekcach. Dzieciom z podstawówki
@geebon:

@Leniek: fakt, w sumie teraz co trzecia polka puszcza się z przyjezdnym murzynem, trzeba więc przyzwyczaić młodzież, że niedługo murzynek w klasie będzie na porządku dziennym ( ͡º ͜ʖ͡º)

Rozumiem, ze instytut danych z dupy?
@Neubert: czego oczekujesz od lokalnych głupków, którzy nie ruszyli dupy z swojego miasta powiatowego i osoby czarnoskóre widzieli jedynie w reklamie. Dla takich ludzi to totalna abstrakcja i wydaje im się, że takich ludzi nie ma w Polsce wiec nie powinno się ich pokazywać. Przykładem jest zacofany przegryw @geebon, który z braku argumentów dlaczego taka reklama jest nie na miejscu zaczyna rzucać typowymi stulejarskimi tekstami o puszczaniu się polek.