Wpis z mikrobloga

#neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy

https://www.wykop.pl/link/5803905

JAK MOŻECIE UMIESZCZAĆ W POLSKIEJ REKLAMIE DZIECKO O INNYM KOLORZE SKÓRY NIŻ BIAŁY?

TO GODZI W MOJE UCZUCIA!!!

GREJT RIPLEJSMENT!!!

NIE MOŻECIE UMIESZCZAĆ MULATÓW W POLSKOJĘZYCZNYCH REKLAMACH, BO JESTEM RASISTOWSKIM ŚMIECIEM I PĘKA MI DUPA.

Ten serwis nigdy nie przestanie mnie zaskakiwać, a na pewno nie przestanie mnie zaskakiwać głupota i ptasie móżdżki wykopowych rasistów i przygłupów.

Ogólnie polecam zapoznanie się ze znaleziskiem i komentarzami śmietanki tego serwisu.

Creme de la creme wykopowego półświatka.
N.....t - #neuropa #bekazprawakow #rasizm #4konserwy 

https://www.wykop.pl/link/5803...

źródło: comment_1605597833pANLGqX3QxIVcilp5VnYZv.jpg

Pobierz
  • 135
  • Odpowiedz
@Neubert: Ale #!$%@?. Rozumiem, że ktoś może się sprzeciwiać napływowi emigrantów z nizin społecznych, którzy żyją z zasiłków. Rozumiem, że ktoś może twierdzić że przedstawiciele innych ras mogą mieć statystycznie średnio inne wartości niektórych cech psychofizycznych.
Ocenianie natomiast przez ich pryzmat konkretnego człowieka, czepianie się koloru skóry czy wyglądu to już dla mnie kretynizm.
  • Odpowiedz
NIE MOŻECIE UMIESZCZAĆ MULATÓW W POLSKOJĘZYCZNYCH REKLAMACH, BO JESTEM RASISTOWSKIM ŚMIECIEM I PĘKA MI DUPA.


@Neubert: dupa pękła tylko Tobie. Tu nie chodzi o żaden rasizm. Polska to mono-etniczny kraj, ponad 97% ludzi jest białych. Wstawianie na siłę czarnoskórych w tym przypadku jest po prostu nie na miejscu
  • Odpowiedz
@geebon: W większych miastach ciężko nie zauważyć człowieka o innej karnacji. To chyba dobrze, że spoty skierowane do dzieci pokazują, że są ludzie o odmiennym kolorze skóry. Idiotycznym byłoby na siłę ukrywać ich istnienie przed dziećmi z niewiadomych powodów.
  • Odpowiedz
@Neubert: Zanim odpaliłem, myślałem że to jest po prostu tłumaczone i dubbingowane, ale że jednak produkcja lokalna, to przyznaj, że akurat w kontekście naszego #!$%@?łka jest to dość sztuczne i już bardziej reprezentatywne byłoby wrzucenie jakiegoś małego azjaty. Z drugiej strony, ponieważ jest to produkcja lokalna, to jestem bardzo skłonny uwierzyć, że to powstało raczej na zasadzie "o spoko, przyszedł czarny dzieciak na casting, będzie ciekawszy spot" niż "szukać mi tu
  • Odpowiedz
Polska to mono-etniczny kraj, ponad 97% ludzi jest białych.


@geebon: Podobnie jak 97% reklam. A tobie dupa pęka o te 3% bo jesteś zwykłym rasistą.
  • Odpowiedz
@Leniek: fakt, w sumie teraz co trzecia polka puszcza się z przyjezdnym murzynem, trzeba więc przyzwyczaić młodzież, że niedługo murzynek w klasie będzie na porządku dziennym ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@geebon: nie potrafisz uzasadnić dlaczego reklama jest "nie na miejscu" to zaczynasz puszczać stulejarskie teksty o tym, ze p0lki się puszcają. chyba nikt nie jest zaskoczony XDDDDDDDD
  • Odpowiedz
@Leniek: @Kleki_Petra: w kraju gdzie, niech będzie 97% jest białych wstawiają murzynka a nie azjatę, których jest zdecydowanie więcej? xd ale to prawakom peka pupa, azjaci maja to w pupie a lewary się podniecają że murzynka wstawili żeby z rasizmem walczyć jprdl
  • Odpowiedz
napisz to samo ale po polsku a nie prawacku


@6c6f67696e: nie ma obrazków i zbyt trudne? poproś kogoś starszego to ci wytłumaczy czemu ta reklama i jaranie się nią przez lewarów to jedno wielkie XD
  • Odpowiedz
@6c6f67696e: reklama jest nie na miejscu, ponieważ mniejszość murzyńska praktycznie w tym kraju nie istnieje. Napisałem o tym w pierwszym moim komentarzu, naucz się czytać ze zrozumieniem.
  • Odpowiedz
@VrubeL Podniecają się tylko pedofile na widok dziecka, ale prawicy ostatnio to nie sprawia problemu.

Sam widzisz, że nie wszyscy Polacy mają biały kolor skóry, więc dlaczego nie wspierać tych, których jest mniej i są narażeni na przykrość?
Chyba tylko ONR i inne naziolki odrzucają czarnoskórych patriotów.
  • Odpowiedz