Wpis z mikrobloga

Tak trochę w cieniu ostatniego weta. Czy ludzie na prawdę sobie nie zdają sprawy, że UE może mieć nas w dupie? Tak samo jak w dupie miała nas Anglia w 39, a Polskie gazety kilka dni przed wojną dęły jak to Polska świetnie jest przygotowana na ewentualny konflikt zbrojny i że dzięki świetnej polityce Becka Anglicy po kilku dniach będą już u naszych granic, pomagając odeprzeć wroga? I co? I gówno. I teraz też będzie gówno, bo każdy ma nas w dupie i nikt się z upośledzonym dzieckiem, jakim w UE jest p0lska, użerać się nie musi. Nadęte ego dennych polityków i kompleksy ich wyborców jednak są ważniejsze niż przyszłość kraju. Obrzydliwe.
#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
  • 46
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@SzybkieSondy: Spokojnie spadnie im przez to, Kaczyński gra na czas zanim mu się PiS rozleci. Przypomnijmy że Polacy są najbardziej euroentuzjastyczni w europie, a Ziobro jest w ogonie rankingów zaufania.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SzybkieSondy: jesteśmy w środku kryzysu i ludzie się boją nagłej zmiany. Spada im sukcesywnie z półtora miesiąca. Jeszcze półtora i zejdą do poziomu Hołowni.
  • Odpowiedz
@SzybkieSondy: Polska jest w grupie największych beneficjentów dotacji w całej unii. Wycięcie Polski i Węgier spowoduje tylko tyle, że w budżecie zostanie więcej do podziału. Ergo... reszta będzie się cieszyć, choćby taka Grecja. A już za kilka lat biura podróży będą miały jedynie wycieczki nad Balaton dla Polaków i do Jastarni dla Węgrów. Ziobryści zachowują się jak secesjoniści, pęd do wyjścia z Unii jest wprost niepohamowany. Naród zmordowany kolejnymi koronarestrykcjami
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@SzybkieSondy: każdy fundament władzy PiS jest teraz niszczony. Kościół, prawo, obyczaje, kultura. Patrz jak padają idol za idolem. Już nie będzie dni miasta piździszewo imienia Jana Pawła z jakimś Grzegorzem Hyżym.
  • Odpowiedz
Spokojnie spadnie im przez to


@MKULTRA: większość Polaków popiera decyzje w sprawie weta.

@SzybkieSondy: @Emigrant1: ale PiS od UE różni to, że UE przestrzega prawa. A wycięcie Polski i Węgier jest prawnie bardzo utrudnione. Możliwie każdy parlament będzie musiał się zgodzić na to. Możliwie że musiałaby powstać nowa organizacja do której wszystkie kraje bez pl i hu musiałyby wejść. To wszystko jest bardzo ciężkie, dlatego UE
  • Odpowiedz
@MKULTRA: jasne, wszystko wina t00ska, że nie konkurują na rozdawnictwo i nie podbijają ego polaka husarza, nie prowadząc polityki zagranicznej w imię Wielkiej Narodowej Dumy. Na obecny etapie zwalanie winy na opozycję jest zwyczajnie śmieszne. Niektórzy nie docenili ile może przełknąć obywatel za kilkaset złoty w kieszeni. Zmotywowanie do udziału w wyborach rzeszy ludzi, którzy nie potrafią zrozumieć zdania złożonego jest na pewno wielkim sukcesem pisowskich populistów, ale raczej nie
  • Odpowiedz
@JakovKarnic: wyrzucenie jest nierealne, ale marginalizacja, realizowanie większej ilości umów na poziomie bilateralnym, spadek znaczenia UE jak najbardziej. PiS osiągnie swój sukces i doprowadzi do wzrostu znaczenia państw narodowych, tylko my w tym bilansie będziemy odgrywać rolę czwartoligową.
  • Odpowiedz
@MKULTRA: stąd, że nie mam zamiaru bawić się w rozkimnki nad ludźmi, którzy nie głosują. Wiem, że o przyszłości Polski decyduje grupa 20% uprawnionych go głosowania. Nie mam natomiast ochoty po raz kolejny podbijać bańki jak to pisowi już spada, pis upada. Pis upadnie jak padnie jaro i zgodnie z tradycją polskiej prawicy wszyscy się pokłócą, dzieląc na nic nieznaczące frakcje. Natomiast przygniata mnie frustracja, że ten rząd co tydzień
  • Odpowiedz
@MKULTRA: Bardzo, ale to bardzo obawiam się tego, że PiS może znacząco zyskać poparcie przez to weto. Są na najlepszej drodze, żeby kolejny raz wyeliminować racjonalne argumenty i pozostawić same emocje i ideologię. Zaraz w Polakach odezwie się źle pojmowana duma narodowa, bo nie będą nam tu w obcych językach itd. Zrobi się z tego walkę o niepodległość i Sebki z Januszami gotowi będą wyjść na ulicę w obronie PiS,
  • Odpowiedz
przełknąć obywatel za kilkaset złoty w kieszeni.


@SzybkieSondy: przełknie aż po same kule, z połykiem, powie ze smakowało i poprosi o więcej ( ͡º ͜ʖ͡º) polant stronk
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SzybkieSondy: I słusznie, nikt pośród europejskich Chadów nie będzie traktować poważnie polskiego manleta, który na każdej imprezie fika do innych i zawsze obrywa wpierdziel a jego najlepszy kumpel Węgry zawsze ucieka. XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@SzybkieSondy:
Przyjęcie zacofanej mentalnie Polski do UE to była próba integracji wschodu z zachodem.
Po prostu ta próba się nie udała u teraz wszyscy i tym wiedzą.
Dostaliśmy szansę której nie chcemy wykorzystać.
Szkoda mi tylko mojego dziecka bo mnie to już wali.
  • Odpowiedz