Wpis z mikrobloga

Tak trochę w cieniu ostatniego weta. Czy ludzie na prawdę sobie nie zdają sprawy, że UE może mieć nas w dupie? Tak samo jak w dupie miała nas Anglia w 39, a Polskie gazety kilka dni przed wojną dęły jak to Polska świetnie jest przygotowana na ewentualny konflikt zbrojny i że dzięki świetnej polityce Becka Anglicy po kilku dniach będą już u naszych granic, pomagając odeprzeć wroga? I co? I gówno. I teraz też będzie gówno, bo każdy ma nas w dupie i nikt się z upośledzonym dzieckiem, jakim w UE jest p0lska, użerać się nie musi. Nadęte ego dennych polityków i kompleksy ich wyborców jednak są ważniejsze niż przyszłość kraju. Obrzydliwe.
#bekazpisu #neuropa #4konserwy #polityka
  • 46
  • Odpowiedz
@Royal_Email: widzisz, jak jesteś ograniczony i kończysz czytać tekst po kilku słowach to potem wychodzisz na głupka. Ja nadęte ego wszędzie wyśmiewam, a kwestia gwarancji z 39 roku wzbudzała błędne przekonanie, że kilka dni po agresji u naszych granic pojawią się alianci. Pod ambasadami nawet wiwatowano w geście wdzięczności.
  • Odpowiedz
widzisz, jak jesteś ograniczony i kończysz czytać tekst po kilku słowach


@SzybkieSondy: to je wykop, za dużo to wysrywów, trzeba jakos filtrować treści. Przeczytałem reszte, zgadzam sie w 100%. W tym kontekście nawet to porównanie ma sens, bo zachód nie lubił piłsudczyków tak samo jak obecnie nie lubi kaczafiego i bandy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Bover:

fakt że Polska jest największym beneficjentem budżetu to robota Niemiec, które pomimo że zostały wrogiem publicznym polskiego rządu, uparcie i stanowczo stawiają na Polskę z którą mają wielką wymianę handlową, przy niechętnej zgodzie pozostałych


A to bardzo ciekawe. Można gdzieś o tym przeczytać?
  • Odpowiedz
@Mikka: właśnie to napisałem i właśnie to przeczytałaś. Jest jakieś inne logiczne wytłumaczenie tego, że Polska otrzymuje tyle środków z budżetu?
  • Odpowiedz
@Mikka: Plus dobre pożytkowanie funduszy, mała korupcja. Wszystko prawda. Tylko to nie oznacza, że coś ma Polsce być tak po prostu dane. Nawet krajom starej UE wcale przyszłość nie mieni się na różowo i każdy chciałby dostać więcej. A jednak nadal to w szczególności dla Polski ten budżet jest przygotowany.
  • Odpowiedz