Wpis z mikrobloga

Raport na dziś. Zrobiłem 20 zdjęć aparatem oraz przeszedłem dwie misje: jedną prostą gdzie trzeba sfotografować Rydera, Torreno, T-Bona i Jizziego oraz drugą trochę trudniejszą gdzie trzeba trochę poalfonsować dla Jizziego - a to gdzieś kogoś zawieźć, a to odstrzelić, a to skasować pastora metodą drive-by. Stopień ukończenia 29,95%
#gtasana100 #gta #gry #gtasa
Pobierz 19karol90 - Raport na dziś. Zrobiłem 20 zdjęć aparatem oraz przeszedłem dwie misje: j...
źródło: comment_1605558439PCI8yd9ezF72srpjCcGsYu.jpg
  • 8
@19karol90: tę misję z pastorem można sobie spróbować ułatwić karabinem snajperskim albo m4 – jak tylko wróci się po scence do auta to można go od razu wyprzedzić i ustawić się tak żeby móc zabić kierowcę, tryb ucieczki mu się odpala trochę z opóźnieniem więc da się to dość łatwo zrobić a trasę przejazdu ma stałą, chyba że jakimś cudem coś zablokuje limuzynę pastora mimo iż ma przypisane właściwości ciężkiego pojazdu
@Pangia: za pierwszym razem próbowałem obu rozwalić normalnie karabinem z okna, ale po odstrzeleniu samochodu ochrony ten drugi szybko uciekł na autostradę. Za drugim razem najpierw wypaliłem z RPG w jeden samochód, a drugi był już naruszony bo 2-3 serie z karabinu go dobiły.
@19karol90: a, przypomniałem sobie jeszcze że jak się przyfarci to można podczas pościgu zmienić auto na inne, broadway jizzy'ego musi tylko przetrwać do końca misji, ale nic nie stoi na przeszkodzie żeby go gdzieś zostawić i ukraść coś szybszego