Wpis z mikrobloga

@Xddddd11: Pisałem im, czy mogę sobie jechać do punktu, odebrać router i sam to podpiąć, tak jak z Funboxem 2, była sama instrukcja, żadnego montera, ale powiedzieli mi, że nie da rady. Nic już nie zrobię, po prostu czekam.
@PortiMeo: @Xddddd11: @Adi511: Byli dzisiaj technicy, którzy zamontowali zarówno światłowód jak i router od orange (miał orange być osobno w późniejszym terminie, ale skoro teraz już założyli to nie narzekam) wszystko działa od strzału, a prędkości są wspaniałe. Odnośnie urządzeń to są dwa: ont od tauronu i router od orange. Co powiedzieć, długo trzeba było się naczekać, ale w końcu jest, za jakiś czas będę też planował zamontowanie zamiast
fizzix - @PortiMeo: @Xddddd11: @Adi511: Byli dzisiaj technicy, którzy zamontowali zar...

źródło: comment_1648075016Zt2EhPODo3PaMINxzx4Wjm.jpg

Pobierz
Ciekawe. Czy skoro Tauron otwarcie pisze na listach o maksymalnej prędkości światłowodu 1000/100 to czy kiedyś UPC lub Orange zdecyduje się na świadczenie takich prędkości? @fizzix 600mb/s jest wystarczające czy jest niedosyt? :D
Witam wszystkich, mały update. Dzisiaj przyjechał do mnie Tauron, pociągnęli kabel, zrobili skrzynkę i dostałem ONT firmy Nokia. Teraz czekam na ruch Orange’a. Teoretycznie mają technicy przyjechać za tydzień.