Wpis z mikrobloga

Hej,

Dlaczego

Z racji swojego zawodu ciekaw jestem rezultatu poniższego testu.

Co

Mieszkam w widocznej na zdjeciu poniżej klatece, miasto top 5 w Polsce, wiezowiec z roku 78, spory przekrój mieszkanców. Od rdzennych po osoby w srednim wieku z dziecmi, wynajmujacych studentow, ukraincow, singli. Widelki wiekowe 20-80.
Dobre dwa razy w miesiacu mamy #!$%@? winde na 2-3 dni, wiec nie ma opcji i musisz zasuwać po schodach. I w tym momencie chcialbym rozwiesic na klatce schodowej naprzemiennie symbole (A) strajku kobiet i (B) parti PiS (chyba ze znacie lepszy oksymoron dla symbolu strajku kobiet).

Oczekiwane rezultaty

Po pierwszyn dniu testu zostana:
- same kartki opcji A
- same kartki opcji B
- wiekszosc kartek opcji A
-wiekszosc kartek opcji B

Ryzyka
- Osoba mieszkajaca najwyzej, ktorej nie spodoba sie test zerwie wszystkie kartki.

Wymagane kryteria zaczecia tesu

- 50 plusow
pchajmeble - Hej,


Dlaczego
 
Z racji swojego zawodu ciekaw jestem rezultatu po...

źródło: comment_1605540964fP01mU6pusMROT1sWDoHok.jpg

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
@pchajmeble: nie dziel społeczeństwa, pożytecznym i miłym gestem mozna rozwiesić kartki z napisami typu: miłego dnia, jeszcze troszeczkę, dasz radę, tylko zwycięstwo!
  • Odpowiedz
@pchajmeble: ja powiesiłam w bloku plakat #strajkkobiet, budynek jest podobno z lat 80, osiedle emerytów - wisi od początku strajków i ma się dobrze ;) dodatkowo wiedzą, że to moja sprawka, ponieważ takie same plakaty mam na szybach auta. Nie spodziewałam sie, że tyle wytrzyma, miłe zaskoczenie. Jak będzie kolęda to powieszę też sobie na drzwiach.
  • Odpowiedz