Wpis z mikrobloga

Co uważamy o Lando? Czasami mam wrażenie, że na pewno jest lepszym materiałem na mistrza niż gekon, czasami psycha lekko siada, ale jeździ całkiem smoothly. Ładnie wyprzedza, i zdarza mu się podjąć ryzyko, na pewno odstaje od Maxa i Eklerka, ale czy nie jest materiałem na solidne występy i podgryzanie liderów od czasu do czasu? Zastanawia mnie dlaczego tak mało się o nim mówi. #f1
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@eskobaar: Jest bardzo młody i jeszcze się wyjeździ. Myślę, że jeśli McLaren będzie w stanie zrobić takie auto jak dzisiejszy Mercedes, to ma szanse wygrać parę tytułów. Lubię go i kibicuję mu, bo jeździ z numerem, z którym sam chciałbym jeździć gdybym był w F1, jest z mojego, najlepszego rocznika 99 i po prostu wydaje się być fajnym gościem.
  • Odpowiedz
@eskobaar: @chianski: Dokładnie, jest bardzo regularny, popełnia ekstremalnie mało błędów (szczerze, to nawet ciężko mi jest sobie przypomnieć jakiś większy, a największy wypadek jaki miał w swoim debiutanckim sezonie, to jak Kwiat w niego w jechał i mu bok bolidu podbiło do góry).
Ponadto bardzo go lubię, bo ma bardzo poukładane w głowie, nie odbija mu sodówa mimo iż pochodzi z bogatego domu i wydawałoby się, że może
  • Odpowiedz
@eskobaar: Gekon go objechał w F2 także nie wiadomo. Ale jest pro pod tym względem, że działa jak maszyna. Jara się tym co robi ale nie wkłada w to emocji podczas jazdy i uwalnia je dopiero po minięciu mety. Jakby grał w grę na wyjebce.
  • Odpowiedz
  • 1
@ChickenDriver widzieliśmy wielu mistrzów F2, którzy w F1 byli dość przeciętni, jednak f1 to inna liga, i o tyle się różni od F2 że f1 to połączenie skilla i psychiki, i dopiero output tego pokazuje jakim jesteś kierowcą (w F2 też się liczy psychika, ale nie ma aż takiej presji). Podejrzewam że część obecnej stawki gdyby jeździli sami po torze na wyjebce by sprawiło duże niespodzianki jeśli chodzi o czasy, jednak
  • Odpowiedz
widzieliśmy wielu mistrzów F2, którzy w F1 byli dość przeciętni,


@eskobaar: mistrz mistrzowi nierówny, Russell wygrywał gp3 i gp2 w debiutach tak jak Leclerk, coś takiego nie dzieje się z przypadku, nie da się tego porównać do np wymęczonego mistrzostwa Palmera w czwartym sezonie
  • Odpowiedz
  • 0
@Dect ale też tytuł mistrza to jest funkcja twoich umiejętności i umiejętności oponentów, które ciężko ocenić bez wrzucania ich do F1, lub jazdy kilka sezonów w tym samej stawce w F2, ja bardziej widzę to tak, że niższe serie odrzucają kompletne beztalencia, a prawdziwa weryfikacja i tak jest w F1, do tego czasu wszystko jest przypuszczeniami.
  • Odpowiedz
  • 6
@eskobaar Lando jest spoko. Myślę, że jak Mclaren dostanie silniki mercedesa, poprawi bolid to będzie w czołówce. Umiejętności ma, jest jeszcze młody, A jego jazda jest bardzo przyjemna. Myślę, że opłaci im sie to ryzyko, które podjęli w momencie zatrudnienia go
  • Odpowiedz
@eskobaar: Mam taką hipotezę, że to właśnie on może zastąpić Bottasa w Mercedesie. Były kiedyś jakieś plotki że miał zostać podopiecznym Toto. Jeżeli to prawda, to myślę, że Lando do Merca, a na jego miejsce trafi właśnie Russell (Toto nie będzie miał do niego zaufania, bo Williams za bardzo odstaje i przejście do Merca byłoby ryzykiem).
  • Odpowiedz
  • 2
@Ignite wybranie Russela zamiast Lando to by była głupota. Do wyboru masz gościa co miał zostać mistrzem świata I wszechświata Ale od dwóch lat ściąga się sam ze sobą na końcu stawki, A z drugiej również młodego kierowcę, który sobie radzi w środku stawki I bierze czynny udział w ściąganiu się
  • Odpowiedz