Wpis z mikrobloga

@Heady1991: No nie przesadzajmy, zdecydowana większość Polaków dobrze sobie tutaj radzi a do większości tych, którzy nic nie kumają i tak ten sms nie dotrze bo nie są nigdzie zarejestrowani :p
jakie deportacje :)


@spidero: Znów autokarami, dotąd samolotami. Od marca takie deportacje obejmowały samych Cyganów, Rumunia i Bułgaria odmawiały przyjęcia tych ludzi i opłacenia nawet transportu to Urząd MIasta Oslo sam to zorganizował :P Od miesiąca ostro ruszyło egzekwowanie tego czy też Polacy mają prawo pobytu czy nie - za łamanie zasad kwarantanny większość jest aktualnie wydalana bo skala zjawiska zrobiła się kolosalna.
@Stashqo @spidero @Heady1991 @Anderande @jasonfly @PMV_Norway @aquagen @Zashi Dodałem znalezisko, warto kopnąć żeby nabrało to zasięgu bo masa Polaków jest poblokowana na granicy zdziwieni obowiązkiem posiadania testów, przymusem kwarantanny, wielu odbija się już na lotniskach w Polsce więc pół biedy ale to też niepotrzebny bałagan i problem przecież.
KLIK: https://www.wykop.pl/link/5804997/10-zarazonych-covid-w-norwegii-to-polacy-aktualne-wytyczne-dla-podrozujacych/

pierwsze slysze, a jestem na kilku grupach polakow w norwegii


@spidero: Działam jako wolontariusz w Frelsesarmeen, siostra i znajomi pracują w