Wpis z mikrobloga

@LebronAntetokounmpo: NIE JESTEM zwolennikiem aborcji. Czy to zdanie wyraża, co myśli partia? Na dodatek w twittcie jest "Borys Budka" a nie przedstawiciel partii PO. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trochę próbujesz go oczernić na siłę, towarzyszu z PIS'u.
  • Odpowiedz
@janekplaskacz: to oznacza, że jesteś zwolennikiem aborcji na życzenie, tylko byś z tego życzenia nie skorzystał :D Budka właśnie powiedział, że jest przeciwnikiem aborcji NA ŻYCZENIE, więc jej prawnej możliwości. Jeśli chodziło mu o to, że sam jest przeciwnikiem aborcji jeśli płód jest zdrowy, nie pochodzi z gwałtu etc., powinien inaczej sformułować zdanie.

Trochę próbujesz go oczernić na siłę, towarzyszu z PIS'u.


@dlugi-gr: oj nienienie byczku -1 .
  • Odpowiedz
@zmudeg: nie możesz porównać tych zdań i sytuacji, konteksty są zupełnie inne. Tutaj lider partii, potencjalny premier, mówi o tym, że nie jest zwolennikiem danego rozwiązania prawnego. W drugim zdaniu mówi, że sprawę należy pozostawić do indywidualnego wyboru, jednocześnie gdy nie jest zwolennikiem aby ten wybór obywatelom dać.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: szkoda że tak mało rozumiesz z cudzych wypowiedzi.
Ja też jestem przeciwnikiem dokonywania aborcji i gorącym zwolennikiem PRAWA do aborcji.

Bowiem w moim tłumaczeniu Biblii jest napisane, że Bóg dał ludziom wolną wolę.
A ja jestem przeciwny narzucaniu mojego światopoglądu innym ludziom.
  • Odpowiedz
@JAI2L9LAD: Nie wiem o co piszesz, ale ja go rozumiem. Facet pisze, że ma własne zdanie, ale liczy się bardziej zdanie kobiet. Czy jesteście aż tacy głupi, że proste zdanie złożone sprawia wam za dużo kłopotu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@JAI2L9LAD: przecież z tych słów wynika, że osobiście nie popiera aborcji na życzenie, ale każda kobieta powinna mieć swobodny wybór w tej w kwestii. To dosyć jasna deklaracja. Jak już szkalujecie, to chociaż konkretnie.

@Xianist: to na podstawie tej wypowiedzi jesteś w stanie określić jak by głosował w tej sprawie? Za swoimi przekonaniami czy za prawem kobiet do wyboru?
  • Odpowiedz
przecież z tych słów wynika, że osobiście nie popiera aborcji na życzenie, ale każda kobieta powinna mieć swobodny wybór w tej w kwestii. To dosyć jasna deklaracja. Jak już szkalujecie, to chociaż konkretnie.


@Xianist: dopiero twoje "ale" nadało sens wypowiedzi.
  • Odpowiedz
przecież z tych słów wynika, że osobiście nie popiera aborcji na życzenie, ale każda kobieta powinna mieć swobodny wybór w tej w kwestii. T


@Xianist: logika typowego dzialacza pełowskiej mlodziezowki xD usun konto
  • Odpowiedz