Wpis z mikrobloga

@G123 #!$%@? rakieta. Jedziesz z koksem dalej. Ja trenuje 4 miesiące, wzrost podobny, waga taka sama, ale więcej bf i jeszcze dużo przede mną, ale tacy ludzie jak Ty mnie motywują, także kibicuje i liczę na więcej fotorelacji. Pozdrawiam również wykopowych ekspertów 185cm+ i programistów15k xD
P. S. możesz wrzucisz swój plan treningowy?
@turbo7 dziękuję, mam zamiar co 2 tygodnie robić sobie pomiary i zdjęcia bo mam motywację, aby w końcu zredukować :D
Nie wiem czy wstawiać mój plan, bo jak ostatnio tu wstawiłem to komentarze były typu: "o #!$%@?" xDD
@G123 dawaj, ja mam 2 hantle po 19kg regulowane, drążek, ławkę, plecak z obciążeniem i jadę z koksem hehe na razie podstawy, pompki z obciążeniem, podciąganie, dipy, wznosy bokiem, wyciskanie stojąc, wiosłowanie i przysiady. 3x w tygodniu aba bab
@turbo7 proszę (pewnie ten plan jest przeładowany, no nie znam się na tym, wcześniej trenowałem na siłowni planem 5/3/1)

Ogólnie to na brzuch robię to na co mam ochotę: albo jakieś spięcia, deska, wznosy na drążku itd..., biceps i triceps też różnie, albo gryf, hantle, albo pompki itd 4 lub 5 serii jak mi się chce

A:
Bulgarian squat 10x10
Dumbell shoulder press 10x10
Pull up 5xMAX
Core 5x12
Biceps
Triceps

B:
@G123 ja znowu bica zawsze miałem, bo za lepka się pompowało. Miałem już 38, ale po redukcji zeszło do 37 z hakiem. Od lipca do listopada schudłem 7kg i zeszło mi jakieś 8-9cm w pasie. Teraz biorę się za masę, a kwiecień, maj zacznę znow redukcję. Kurde niby podobna waga, ale jeszcze mi duuzo brakuje do ciebie hehe trzymaj się Mireczku